Hearthstone iOS'a Geldi

0
0
0
0
0
Hearthstone iOS'a Geldi
Blizzard'ın yeni oyunu olan Hearthstone: Heroes of Warcraft adlı kart oyunu iOS platforma tamamen çıkış yaptı üstelik oyun ücretsiz.
Blizzard tarafından geliştirilen ve Warcraft evrenindeki karakterlerin yer aldığı kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft, iOS platformuna geldi. İşin aslında oyun bir süre önce sadece bir kaç ülkenin AppStore'una eklenmişti. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgiyi buradaki haberimizden alabilirsiniz. 

F2P olması ve çapraz platform desteği ile oldukça dikkat çeken Hearthstone'u denemenizi kesinlikle öneririm. Eğer ki Magic the Gethering tarzında kart oyunlarını seviyorsanız veya Warcraft evrenine karşı bir ilginiz varsa bu oyunu çok seveceğinizi düşünüyorum. Blizzard firması iOS platformu dışında Android platformuna da Hearthstone'u çıkarmayı düşünüyor. Bunun için net bir tarih belli olmasa da 2014 yılı içerisinde Hearthstone'un Android sürümü de kesinlikle çıkmış olacak. Ancak oyunun Windows Phone sürümünün durumu biraz daha mechul. Blizzard firması oyunu Windows Phone platformuna da çıkarmayı planlıyor ancak bunun için hiç bir şekilde tarih belli değil.

iOS platformunda yer alan Hearthstone'un ücretsiz olduğunu söylemiştik. Ancak tabi ki de her ücretsiz oyunda olduğu gibi Hearthstone'da da oyun için satın alamalar yer alıyor. Bu satın almalar tahmin edileceği üzere kart paketleri. Aynı şekilde oyunun PC sürümü de ücretsiz ve oyunda satın almalar yer alıyor. Para ile satın alınan kartları oyun içerisinde de elde etme şansınız bulunuyor. Kart elde edebilmek için ise maç kazanmanız veya level atlamanız gerekiyor.

NOT :  Oyun yalnızca iPad için çıktı.
 
 Hearthstone: Heroes of Warcraft İndir

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0