• Anasayfa
  • Oyun
  • Hearthstone'a "The Grand Tournament" Ek Paketi Ağustos'ta Geliyor!

Hearthstone'a "The Grand Tournament" Ek Paketi Ağustos'ta Geliyor!

0
0
0
0
0
Blizzard'ın kart oyunu olmasına rağmen milyonlarca kişi tarafından oynanan, Twitch'te en çok takip edilen oyunlardan biri olan Hearthstone oyununa önümüzdeki ay "The Grand Tournament" genişleme paketi geliyor.
Hearthstone, ilginç bir şekilde dünya genelince oldukça sevilen bir online kart oyunu olarak dikkat çeker. Tabii basit bir kart oyunu olmak yerine Blizzard yapımı bir kart oyunu olmasıyla oldukça sevilen ve milyonlarca kişi tarafından oynanan/takip edilen Hearthstone, önümüzdeki ay yeni bir güncelleme alacak.

"The Grand Tournament", yani "Büyük Turnuva" adındaki bu genişleme paketi ile ikinci büyük geliştirmesini alacak olan oyuna 132 yeni kart eklenecek. Hepsinin tabiki belli bir ücreti olacak olan yeni kartlarda birçok geliştirme ve silah gibi detaylar olacak. İsterseniz oyun içi altın ile isterseniz kredi kartı ile alabililirsiniz. Fiyatlandırma ise diğer Heathstone kart paket fiyatları ile aynı olacak.Ağustos ayı oalrak belirtilen ancak tarih verilmeyen genişleme paketinin detaylarını thegrandtourney.com adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0