• Anasayfa
  • Oyun
  • Heroes of the Storm 2 Haziran'da Çıkıyor!

Heroes of the Storm 2 Haziran'da Çıkıyor!

0
0
0
0
0
1 yılı aşkın süredir beta olarak oynadığımız Heroes of the Storm, Haziran'ın 2'sinde resmi olarak betadan çıkmış olacak.
  • Dolu dolu geçen bir yılın arkasından Blizzard'dan beklenen açıklama geldi. Haziran'ın 2'sinde yapılacak olan resmi açılış ile beraber artık beta sürümüne elveda ediyor oyunumuz.

Yani merakla beklenen Heroes of the Storm oyunu 2 Haziran 2015 tarihi ile beraber "tam sürüm" olarak yayınlanacak!2 Haziran resmi sürüm açıklaması ile akıllarda "Açık beta ne zaman başlayacak?" soruları oluştu muhtemelen. Bunun tarihi de 20 Mayıs. Yani dün açıldı ve 2 Haziran'a kadar isteyen herkes açık beta olarak 2 Haziran'a kadar beta sürecine katılarak oynayabilir.

Heroes of the Storm, 30 oynanabilir hero, 130'dan fazla skin ve 14 mount ile karşımızda olacaklarını söylerken, beraberinde dinamik savaş alanlarını ve benzersiz savaşları da getirmiş olacak. Hatta, bu saydıklarından fazlasının da yolda olduğunu hazırlandığını söylüyorlar.

Anlayacağınız resmi sürümde büyük bir değişim bizi bekliyor. 430'dan fazla renk şeması ile herolarımızı özelleştirdiğimizi söyleyen Blizzard ekibi, betadan sonra da aynı şekilde özelleştirmeye devam edebileceğimizi ve bunu ücretsiz olarak -oyundaki performansımıza göre- yapabileceğimizi söylüyor. Önümüzdeki aylarda herolarla ilgili geliştirmeler geleceğini de ekliyorlar. Blizzard ekibiin bu açılışa özel birtakım notları da şöyle;
  • Blizzard, Haziran'ın 1'inde Londra'da yapılacak olan Heroes of the Storm canlı yayın etkinliği için ev sahipliği yapacak. Etkinlik hakkında şimdilik bu kadar bilgi verdiklerini söyleyen Blizzard ekibi, zamanı geldikçe daha fazla bilgilendirme yapacaklarını söylüyorlar.
  • Kapalı beta süresince gerçekleştirdiğimiz ilerlemeler ve satın almalar ile ilgili bizi sevindiren bir haber veriyor, hiçbir şey silinmeden direkt olarak open-beta'ya taşınıyor.
  • Kapalı beta süresince onlara yaptığımız geri bildirimler ile oyunu daha iyi bir hale getirdiklerini söyleyen ekip, sizlerin sayesinde daha da iyilerini yapacağız diyerek teşekkürlerini sunuyorlar. Açık beta süresinde de bizden aynı desteği görmeyi beklediklerini de ekliyorlar.

Bu da ekip'in yayınladığı resmi açılış videosu (Avrupa Sunucusu)Sonuç olarak merakla beklenen oyunun adımları artık çok net bir şekilde duyuluyor. Bakalım WoW ile gönülleri fetheden Blizzard, HoS ile neler yapacak!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0