• Anasayfa
  • Oyun
  • Kojima'dan Uncharted Gibi Bol Aksiyonlu Bir Oyun Gelecek!

Hideo Kojima'dan Uncharted ve The Division Gibi Bol Aksiyonlu Bir Oyun Gelecek!

0
0
0
0
0
Metal Gear gibi efsanevi bir seri ile oyun sektörüne damga vuran Hideo Kojima, Uncharted tadında bir oyun yapacağını açıkladı.
Hideo Kojima adını oyun sektöründe olup bilmeyeniniz yoktur sanırım. Eğer varsa Metal Gear gibi bir serinin yaratıcısı olduğunu belirtelim. Yani Metal Gear serisinin her bir oyununda yapımcısı olarak yer alan Kojima, ayrıca bu serinin birçok oyununda tasarımcı, senarist ve hatta oyun direktörü olarak yer aldı.

Böylesi bir insanın da oyun sektöründeki yeri tartışılmaz elbet. Elinden her iş gelen Kojima, Konami firmasını birçok insana nefretlik hale getirecek sorunlarından sonra tek tabanca takılmaya karar vermişti.Hakları Konami'de olan Metal Gear'ın sonu manasına gelen bu ayrılık sonrasında Kojima'nın hamlesi merak edilirken birçok kişiyi sevindirecek bir açıkla Hideo abimizden sonunda geldi. Famitsu'ya verdiği demeçte yeni oyununun açık dünya olmayacağının altını çizen reyizimiz Uncharted ve The Division gibi yapımları sevenlerin bu yeni oyununu da seveceklerini belirtmiş. Ayrıca açıkca "Oyunu duyurduğumuzda yapım hakkında birçok kesimin şüpheleri olabilir, fakat oyun çıktığında çok sevecekler" gibi açık yürekli olan Kojima, kendi tarzından bambaşka bir şey getireceğinin de sinyalini veriyor.Yani Kojima Productions'dan gelecek olan bu yeni yapım başlarda bizler için "Kojima abi sana bu yakışmadı" diyecek şekilde farklılık yaratacakken oyunun çıkışının ardından Kojima'nın Metal Gear ile özdeşleşen tarzı ve türünden daha iyi şeyler yapabileceğini gösterecek gibi duruyor. Şahsen Hideo Kojima gibi birinden hikayesiyle bizleri kendine bağlayacak bir oyun olacaksa her türlüsüne rağzı olduğumu belirtmek isterim. Kojima sonuçta bu, ne yaparsa olacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0