• Anasayfa
  • Oyun
  • Hitman 2: Silent Assassin'e Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz!

Hitman 2: Silent Assassin'e Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz!

1
0
0
0
0
Ünlü Hitman serisinin yapımcı firması Square Enix tarafından başlatılan bir kampanya ile kendi resmi internet sitesinden Hitman 2: Silent Assassin oyununu ücretsiz olarak veriyor!
Final Fantasy, Hitman, Deus Ex, Life is Strange, Tomb Raider, Just Cause gibi birçok sevilen oyunların yapımcı firması olan Square Enix, Hitman serisinin 2. ve en sevilen oyunlarından olan Hitman 2: Silent Assassin oyununu ücretsiz olarak sunuyor.

Şu anda bu kampanyanın süresi ne kdar olduğu bilinmese de kısa bir süreliğine olduğu bilinen kampanya ile Hitman 2 oyununa 7 Euro fiyatlandırmaya sahip olmasına rağmen %100 indirim kodu ile bedavaya sahip olabiliyorsunuz.Steam vb platformlarla eşleştirme yerine size direkt olarak indirme bağlantısını sunan Square Enix'ten bu oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için ilk olarak buradaki bağlantı üzerinden gidip "Buy Now" diyerek açılan ekranda "Usa a coupon code with this item" kısmına tıklayıp kod olarak freesilentassassin yazarak "Apply" demeniz durumunda %100 indirimle oyuna ücretsiz sahip olacaksınız.Ancak bunu yapabilmek için Square Enix hesabınızın olması gerekiyor. Bunu Log In kısmından Facebook ya da Steam hesabınız ile giriş yaparak ya da Register bölümünden bilgilerinizi doldurarak kayıt olmanız gerekecek. Ardından yukarıdaki işlemi uygulayarak Hitman 2: Silent Assassin oyununa bedavaya sahip olarak indirebilirsiniz.

GÜNCELLEME: Onur isimli bir takipçimizin bulduğu bir diğer yöntem ile yukarıdaki aynı yöntemi buradan yaparsanız oyunu indirme bağlantısı yerine direkt olarak Steam profilinize ekleyebilirsiniz. Galiba yukarıdaki yöntem yerine Steam'e eklemek daha mantıklı olacaktır.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0