Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri

1
0
0
0
0
Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri
2000 yılında Hitman Condename:47 ile başlayan dazlak kafalı, mavi gözlü kiralık katilimizin hikayesi, zaman zaman soğuk kanlı ve sakin cinayetler işlediğimiz maceralara; zaman zaman da elimize geçirdiğimiz ağır makineli tüfeklerle katliamdan katliama koştuğumuz serinin yeni oyunu da E3 fuarında kendini gösterdi. Hitman Absolution sistem gereksinimleri de belli oldu.

Sony’nin kendi basın konferansında tanıttığı IO-Interactive tarafından yapımı gerçekleştirilen oyun sadece Hitman adında duyuruldu. (Codename:47, Silent Assassin,  Contracts, Blood Money, Absolution ve HİÇ; Hitman: Hiçbi’ şey)

Aralık ayında piyasaya çıkacağı duyurulan Hitman, tanıtım videosunda katilimizi bir ormanda, karlar arasında koşarken ve bir hedefini uzun menzilli tüfeği (şüphesiz ki siz onu ilk oyundan beri R93 Sniper Rifle olarak biliyorsunuz) ile vururken görülüyor; ama ben üzerinde kendi arması olan Hardballer ikilisini daha çok seviyorum.


Grafiklerinin oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebileceğimiz Hitman’in 2015 model bu isimsiz oyununda bir de bağlantımız olan ajanstan duyduğumuz ses, bize acaba çizgisinden çıkacak mı dediğimiz gizlilik üzerine kurulu oyunun yeniden eski haline geleceği izlenimi yaratıyor.Tanıtım videosunun sonunda Diana olduğundan şüphelendiğim sesin de dazlak 47’ye dediği gibi “Good to have you back”

Hitman Absolution sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
DirectX: 11

 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0