• Anasayfa
  • Oyun
  • Hitman'in Çıkışının Ardından İlk Zorlu Görevi Bugün Geldi!

Hitman'in Çıkışının Ardından İlk Zorlu Görevi Bugün Geldi!

1
0
0
0
0
Mart ayında yayınlanan ve sadece 1 görev bulunan Hitman için yeni görev bugün geliyor!
Yılın en merakla beklenen oyunlarından biri olan ve geçtiğimiz Mart ayında çıkışını yapan Hitman, sadece bir eğitim bölümü ve bir ana bölüm ile piyasaya çıkmıştı. Parasal kaygılar ile DLC gibi bölüm bölüm güncelleme alacak olan Hitman için ilk sağlam görev bugün geliyor.

Kısa bir süre önce yapılan bir duyuru ile Sapienza şehrini göreceğimiz ikinci bölümün ertelenmesinin ardından geliştirici firma tarafından yapılan bir duyuru ile oyun için yeni bir mini görev ortaya çıktı.Elusive Targets (Zorlu Hedefler) adıyla çıkan bu yeni mini görevin oldukça zorlu olacağı söyleniyor. 48 saatlik bir süre zarfında aktif olacak olan bu ilk zorlu hedef, bugün TSİ 19:00 ile oyuna eklendi.

Bu yeni görevde hedefimiz olarak gösterilen karakterlerin her birinde kendisine ait özel bir hikayesi olduğunu belirtelim. Haritada bulunma süreleri de gerçek zamanlı olacarak ayarlanan bu karakterleri gereken sürede yakalayamazsanız bir daha karşınıza çıkmıyorlar. Yani tek seferde halletmeniz gereken bu görevde planınızı deneme yanılma değil, nokta atışı olarak ayarlamanız gerekiyor.

The Forger adlı Sergai Larin'i alt etmek için Paris'te geçecek oyun tam olarak Walewska Sarayı'nda yer alacak. Nedir ne değildir diye tam anlamayanlar ise aşağıdaki videodan detayları görebilirler.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0