• Anasayfa
  • Oyun
  • HITMAN'in 360 Derece İzlenebilen Yeni Tanıtım Videosu Tek Kelimeyle Mükemmel!!

HITMAN'in 360 Derece İzlenebilen Yeni Tanıtım Videosu Tek Kelimeyle Mükemmel!!

1
0
0
0
0
HITMAN'in 360 Derece İzlenebilen Yeni Tanıtım Videosu Tek Kelimeyle Mükemmel!!
HITMAN'in ilk bölümüne ait tanıtım videosu yayınlandı. Video 360 derece izlenebilme seçeneceğine sahip ve bu seçenek bölümü keşfetmenizi sağlıyor.
HITMAN'in yeni oyununun ilk bölümü yarın satışa sunuluyor. IO Interactive'in yapımcılığını üstlendiği oyun, bir süre önce ön siparişlerin iptal edilmesiyle birlikte gündeme gelmişti. Tabii ki ön siparişi iptal edilen oyuncular paniğe kapılmış ve internet aleminde küçük çaplı bir ayaklanma yaşamasına neden olmuştu. Ancak bu olayların yaşanmasının ardından açıklamalar yapan IO Interactive, oyunu bölümler halinde satışa sunmaya karar verdiklerini açıklamıştı.
 


İlk bölümün 11 Mart tarihinde satışa sunulacağını belirten IO Interactive, sadece birkaç saat sonra satın alınabilecek oyunun ilk bölümüne dair bir video yayınladı. Bu videoda Fransa'da olan ana karakterimiz, bir moda etkinliğine gidiyor. "Sanguine Güz Defilesi" olarak isimlendirilen bu bölümün tanıtıldığı ve oyunun temel olarak gösterildiği video, 360 derece izleme özelliğiyle birlikte geldi.
 

Oyunun ilk bölümü sadece 15 dolar üzerinden satışa sunuldu. İlerleyen tarihlerde diğer bölümler de satışa sunulacak ve bu bölümler "ek paket" adı altında yayınlanacak. Yani bu bölümler için de para ödemeniz gerekecek. Sonraki bölümlerin her biri 10 dolar üzerinden satılacak.

 Kaynak: IGN 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0