• Anasayfa
  • Oyun
  • Ajan 47'nin İlk Görevini Konu Alacak Hitman'in Harika Bir Videosu Daha Geldi!

Ajan 47'nin İlk Görevini Konu Alacak Hitman'in Harika Bir Videosu Daha Geldi!

1
0
0
0
0
Ajan 47'nin İlk Görevini Konu Alacak Hitman'in Harika Bir Videosu Daha Geldi!
Kusursuz bir ajan olup verilebilecek her türlü görevi inanılmaz sessizlik ile tamlayan Ajan 47'nin bu işe başlayışını anlatan yeni oyunu için bir video daha geldi.
ICA isimli ekipte bulunan ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi ajanı konumundaki Ajan 47, Hitman oyun serisini tüm dünyaya sevdiren, "Ajan" dediğimiz insanları gözümüzde kuul yapan bir herif. Kel ve arkada barkodu basılmış kafasına rağmen acayip karizması, siyah eldivenleri ve kırmızının en güzel tonuna sahip kravatı ile gördüğümüz anda kanımızı donduran kusursuzluğu ile yıllardır seve seve oynadığımız Hitman'in yine düz bir şekilde Hitman adını alacak oyununa 1 ay kaldı.

Konu olarak Ajan 47'nin ICA'ye nasıl girdiğini anlatacak olan oyundan önce Hitman: Ajan 47 isimli filmini de heyecanla beklemiştik fakat istediğimizi bulamadık. Çünkü orada Hitman'in kusursuz gizliliği yerine pata küte dalan bir ajan görmek hoş değildi. Ancak oyunlarındaki efsanevi kişiliğini tekrar göreceğimiz oyunun özellikle grafik kalitesi muhteşem olacak.
 

Yukarıda görebileceğiniz yepyeni Beta testi tanıtım videosunda girişini görebileceğimiz oyun PlayStation 4 kullanıcılarına 12 Şubat 2016'da, PC kullanıcılarına ise 19 Şubat 2016'da açılacak. "Peki bu teste nasıl katılırız?" diye soruyorsanız cevabı basit; Oyunu ön satış üzerinden satın almak. Yani almayanlara ya da bi bakayım öyle alayım diyenler için açık olmayacak. Buradaki bağlantı üzerinden PlayStation Store, Square Enix Online Store ve Xbox Store üzerinden hangi platformdan satın almak istiyorsanız erişebilirsiniz. Fiyat olarak Steam'de 40TL'ye sadece ilk bölümü barındıran Intro Pack'i ya da  149TL fiyata sahip Full Experience paketini satın alabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0