• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation 4 İçin Üretilen Xbox One Kolu: Horipad FPS Plus

PlayStation 4 İçin Üretilen Xbox One Kolu: Horipad FPS Plus

0
0
0
0
0
PlayStation 4 alan eski Xbox kullanıcılarının oldukça ilgisini çekebilecek olan Horipad FPS Plus, PS4'te Xbox One deneyimi sunmak amacıyla tasarlanan bir oyun kolu olarak dikkat çekiyor.
Xbox ile PlayStation arasında yaşanan çekişmeler bu konsollara sahip olan kullanıcılar arasında da yaşanmaya devam etmekte. Hatta bazı transferler de söz konusu olabiliyor. Yani önceden PlayStation 3 kullanmış fakat yeni nesilde Xbox One'ı tercih edenler gibi Xbox 360'dan sonra PlayStation 4'ü tercih edenler de olabiliyor.

İşte bu tarz durumlar için önceden Xbox kullanan ve Xbox'ın oyun koluna alışkın olanlar için üretilmiş olan Horipad FPS Plus adlı yeni oyun kolu DualShock 4'ün tüm özelliklerini barındıran bir Xbox One kolu şeklinde düşünülebilecek bir yapı sunacak.40 Dolar fiyatı ile oyun kolları açısından gayet makul bir fiyata sahip olan Horipad FPS Plus, 3 metrelik kablosu ile de uzaktan da rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanıyor. Biraz önce bahsettiğim gibi PlayStation oynamaya alışkın olanların ilgisini pek çekmeyecektir. Fakat hem Xbox'tan geçiş yapanlar için hem de PS4'te bir karşılaşmada yenilince "Aga ben Xbox'a alışkınım ondan" diyenleri "Hadi o zaman al bu kolu da görelim" gibi daha ciddi kapışmaların yaşatabilecek olan Horipad FPS Plus, PS4 kullanıcıları tarafından da misafir olarak gelecek Xbox kullanıcıların tercih edebilmesi adına satın alınabilir bir yapıda gibi duruyor.

Ancak PS kullanıcılarının da FPS oyunlarında bu kolu tercih etmeleri gerçekten FPS oyunlarında daha başarılı olmalarını sağlayabileceğini de söyleyelim. Ayrıca Horipad FPS Plus'ın PlayStation 3 desteği de sunuyor olmasıyla eski nesil PS konsol oyuncuları da bu kolu tercih edebilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0