HTC Vive İçin Hazırlanan Star Wars Oyunu, Sanal Gerçeklik Cihazını Satın Aldıracak Kadar Güzel!

0
0
0
0
0
HTC'nin sanal gerçeklik gözlüğü için üretilmiş olan Star Wars oyunu, oldukça eğlenceli gerçekçi görünüyor.
Bir süredir, HTC Vive'ı ön sipariş ile satın alan kişilere Star Wars oyununun verileceği şeklinde bir söylenti internet aleminde dolaşıyor. Bu söylentiyi duyan ve bunun başarılı bir satış stratejisi olabileceğini düşünen bir YouTube kanalı (Light & Magic), "Star Wars: Trials on Tatooine" isimli oyunun yer aldığı bir video yayınladı.

Yayınlanan bu videoda görülen her şey çok güzel ve gerçekçiydi, ancak videoyu yayınlayan kanalın isminden ve önceki videolarından dolayı bu videonun resmi tanıtım videosu olmadığını ve tamamen hayranlar tarafından oluşturulduğunu anlamak kolay oldu. Videoyu izleyen kişilerin çoğu "keşke gerçek olsaydı" tarzında yorumlar yaptılar ve bu olumlu yorumların ardından oldukça ilginç bir şekilde video gizlendi. Artık görüntülenemeyen bu videonun yayınlanmasının hemen ardından kaldırılması bazı kişileri şüphelendirdi (buna ben de dahilim). Neyse ki video yayından kaldırılmadan önce birkaç fotoğraf çekilmişti:

Videonun yayından kaldırılması ve Star Wars'un sanal gerçekliğe yakın bir yapım olması nedeniyle (filmi vizyona girdiğinde oyunu yapılmıştı) HTC Vive'ın bu oyunla birlikte ön sipariş sahiplerine ulaştırılabileceğini düşünüyorum. 4 Nisan'da ön sipariş sahiplerine ulaştırılacak olan sanal gerçeklik cihazının Star Wars oyunu içerip içermediğini birlikte göreceğiz.

Kaynak: DigitalTrends 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0