• Anasayfa
  • Oyun
  • Hyperkin'in iPhone İçin Yaptığı 1 Nisan Şakası Gerçek Oluyor

Hyperkin'in iPhone İçin Yaptığı 1 Nisan Şakası Gerçek Oluyor

0
0
0
0
0
1 Nisan’da yapılan bazı şakalar, gerçektende güzel fikirler doğurdu. Oyun şirketi olan Hyperkin, Reddit’te yayınladığı haberle iPhone için GameBoy kılıfı üreteceklerini söylemişti.
1 Nisan’da yapılan bazı şakalar, gerçektende güzel fikirler doğurdu. Oyun şirketi olan Hyperkin, Reddit’te yayınladığı haberle iPhone için Game Boy kılıfı üreteceklerini söylemişti. Haber, 1 Nisan’da yapıldığı için herkes bunun da bir şaka olduğunu düşündü.

Aslında olan ise Hyperkin oyun şirketi gerçekten de bu kılıfı tanıtmış. Smart Boy olarak tanıtılan telefon eklentisi, şimdilik sadece iPhone 6 Plus için üretilecek. Eklenti sayesinde Game Boy’a dönen telefonlarınızla rahatlıkla oyun oynayabileceksiniz. Şirkey aynı zamanda GameBoy Color kartuşları da üretecek.Hyperkin’nin ürün yöneticisi Chris Gallizzi, basına yaptığı açıklamada şu cümleyi kullandı:

Biz, sadece akıllı telefonlarınıza kolaylıkla adapte edebileceğiniz retro bir cihaz üretmek istedik.

5 saatlik oyun oynama süresi sunan cihazın, ayrıca özel bir uygulaması olacak. 80’lerin çocuklarının alışık olduğu gri GameBoy’lara yeni renkler de kazandıracaklarını söylüyorlar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0