inFamous Second Son'ın DLC'si Belli Oldu

0
0
0
0
0
inFamous Second Son'ın DLC'si Belli Oldu
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 4'ün merakla beklenen oyunu inFamous: Second Son 21 Mart tarihinde piyasada olacak. Çıkmasına az bir süre kalan oyunun ön siparişlerine çoktan başlandı bile hatta oyunun boyutunun 21 GB olduğu bile belli oldu. Artık sadece inFamous: Second Son'ın piyasaya çıkması eksik kalmıştı. 
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 4'ün merakla beklenen oyunu inFamous: Second Son 21 Mart tarihinde piyasada olacak. Çıkmasına az bir süre kalan oyunun ön siparişlerine çoktan başlandı bile hatta oyunun boyutunun 21 GB olduğu bile belli oldu. Artık sadece inFamous: Second Son'ın piyasaya çıkması eksik kalmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde bir reklam filmi yayınlayan inFamous'un geliştiricisi Sucker Punch bu reklamda inFamous: Second Son'a gelecek olan DLC'nin adını gösterdi.

inFamous: Second Son'a "Cole's Legacy" adlı bir DLC gelecek. Bildiğiniz üzere inFamous 1 ve inFamous 2'nin ana karakteri Cole MacGrath idi. Bu isimden yola çıkarak inFamous: Secon Son'a gelecek olan DLC'nin inFamous 2'den sonrasını anlatacağını var sayabiliriz yada belki de Cole ile oynayabileceğimiz farklı bir hikaye modu. Ancak şuan tüm bunlar varsayımdan ileri gitmeyecektir ilerleyen zamanlarda Sucker Punch firması bu konu ile ilgili olarak detayları bizlerle paylaşacaktır. Bunların dışında inFamous: Second Son'ın özel bir paketi de duyuruldu. Bu özel paketin adı Legacy Edition olarak belirlenmiş durumda. Bu paketi satın almanız durumunda Cole's Legacy DLC'sine sahip olacaksınız üstelik oyun içerisinde inFamous: Second Son'ın ana karakteri olan Delsin'in kullanabileceği Cole ceketine sahip olacaksınız.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0