• Anasayfa
  • Oyun
  • İngiltere'de Hafta'nın En Çok Satanları Belli Oldu

İngiltere'de Hafta'nın En Çok Satanları Belli Oldu

0
0
0
0
0
İngiltere'de Hafta'nın En Çok Satanları Belli Oldu
Oyun dünyasının en önemli pazarlarından biri olan İngiltere pazarı çok çok firmanın en çok değer verdiği yerlerden biri hatta belki de en önemlisi. Hal böyle olunca pek çok oyuncu ve firma için İngiltere'de ki oyunların satış rakamları büyük önem taşıyor. Neticesinde en önemli pazar yeri olarak görünen İngiltere'de en çok satılan oyunun fiyakası bir başka oluyor diyebiliriz.
Oyun dünyasının en önemli pazarlarından biri olan İngiltere pazarı çok çok firmanın en çok değer verdiği yerlerden biri hatta belki de en önemlisi. Hal böyle olunca pek çok oyuncu ve firma için İngiltere'deki oyunların satış rakamları büyük önem taşıyor. Neticesinde en önemli pazar yeri olarak görünen İngiltere'de en çok satılan oyunun fiyakası bir başka oluyor diyebiliriz.

Her hafta düzenli olarak açıklanan İngiltere'nin en çok satanlar listesi belli oldu. Bu hafta birici sırada süpriz sayılabilecek bir oyun var. Oyun dünyasının önde gelen dergi ve internet sitelerinin yaptığı incelemelerde kendinden beklenenden düşük puanlar alan Thief adı İngiltere'nin en çok satanları listesinin başında yer alıyor. 28 Şubat tarihinde piyasaya çıkan Thief'in yeni bir oyun olması ve bu oyundan beklentilerin büyük olması nedeni ile Thief'in bu listenin en başında yer aldığını düşünüyoruz. Ancak diğer yandan yine henüz yeni çıkmış Castlevania serisinin yeni oyunu Castlevania: Lords of Shadow 2 bu listenin onuncu sırasında yer aldı. Bu açıdan baktığımızda yalnızca yeni bir oyunun en üst sıralarda yer aldığını söylemek de çok doğru olmayacaktır.

İşte İngiltere'nin en çok satan 10 oyunu:

1. Thief
2. The Lego Movie Videogame
3. Fifa 2014 
4. Plants vs Zombies: Garden Warfare
5. Call of Duty: Ghosts
6. Battlefield 4
7. Lego Marvel Super Heroes
8. Minecraft: Xbox 360 Edition
9. Assassin's Creed 4: Black Flag
10. Castlevania: Lords of Shadow 2
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0