İnsanı Kilitleme Garantisi Veren 5 Oyun

1
0
0
0
0
Eğer yapacak bir şeyiniz yoksa ve vakit öldürmek için bir internet sitesine ihtiyacınız varsa bu oyunlar tam size göre. Oyunlarda elde ettiğiniz skorları yorumlara yazmayı unutmayın.
İnternette dolaşırken sosyal medyanın cazibesine kapılıp durmadan sayfa mı yeniliyorsunuz ? Arkadaşlarınızın nerede nasıl eğlendiğini belgeleyen fotoğraflara bakmaktan gına mı geldi ? Kafanız soru işaretleriyle dolu ve bu durumdan rahatsız mısınız ? Eğer buna benzer durumlar yaşıyorsanız haberin devamına buyrun. 

Her insan özel hayatında küçük veya büyük çaplı sorunlar yaşar. Bu sorunlardan kurtulmak içinse farklı kaçış yollarına yönelir. Bu gibi durumlardan kurtulmanı en kolay yolu ise hepimizin bildiği gibi oyun oynamaktır. Bu haberimizde, gereksiz düşüncelerle dolu kafanızı rahata kavuşturacak 5 kilit oyunu sizlerin sağlığı için seçtik. Eğer kafa dağıtmanızda yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. 


 

 Ninja Dash
Sayfayı açtıktan sonra Start’a basarak oyuna giriyoruz ve karşımıza 2 tane ninja çıkıyor. Daha sonra W-A-S-D tuşlarını kullanarak ninjanızı yönlendirip kapışma alanında çıkan ying-yangları toplamaya çalışıyoruz. Unutmadan B tuşu hızlı gitmenize ve K tuşu tekme atmanıza yarıyoruz. Oyunun ilk bölümü alıştırma olarak tanımlanabilir. İlerleyen bölümlerde ise işin rengi değişiyor. Hırs ne demek size en iyi şekilde öğreten oyuna buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 Transcube
Play’e basıp oyuna giriyoruz ve karşımıza çıkan ekrandan 1. bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. İlk bölüm klasik olarak alıştırma bölümü olarak ayarlanmış ve alt tarafta oyunda kullanabileceğiniz yön tuşları ve oyunda size gerekli olan tuş kombinasyonları yer alıyor. Bunları iyice pratiğe döktükten sonra iş tamamen sizin zekanıza kalıyor. Eğer ben hem oynarım hemde zekamı test ederim diyorsanız sizleri buraya alalım.

 

 Snuck
Snuck sizi bir tünelin içerisinde uzun bir yolculuğa çıkarıyor. Oyunda A-D veya sağ sol ok tuşlarını kullanarak karşınıza çıkan objelerden kaçmaya çalışıyorsunuz. İlk etapta oyun size biraz basit gelebilir ama engeller daha karmaşık bir hale geldikçe ve oyun hızlandıkça işiniz zorlaşıyor. Ben bu oyunu denerim diyenleri buraya davet ediyoruz.

 

 Moles & Furious
New game seçeneğine tıklayarak oyuna başlıyoruz. Farenizin sol tuşunu kullanarak engellerden kaçabildiğiniz oyunda, yönettiğiniz karakter otomatik olarak karşınıza çıkan düşmanlara ateş ediyor. Mantık olarak oldukça basit bir oyun ama oynanışı bakımından oldukça zor. Oyuna başladıktan birkaç saniye sonra sizi delirtme garantisi veren oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Angry Birds Go Create
Açılan ekranda sağ alt tarafta bulunan yeşil oka tıklıyoruz ve oyun sizi yönlendirmeye başlıyor. Bir yarış arabasını bitiş çizgisine ulaştırmak için yapmanız gerekenleri size en sinir şekilde yaptıran oyunda çeşitli özellikleri kullanarak sonuca ulaşmaya çalışıyorsunuz. Zaten yapacak hiç bir şeyim yoktu bari oturup buna kasayım diyorsanız buraya tıklamanız yeterli. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0