• Anasayfa
  • Oyun
  • iOS İçin Flappy Bird'ün Yeni Varisi: Snow Roll

iOS İçin Flappy Bird'ün Yeni Varisi: Snow Roll

0
0
0
0
0
Telefonda oyun oynamayı çok mu seviyorsunuz? Oynadığınız bütün oyunlar hakkında iyi şeyler mi düşünüyorsunuz? Flappy Bird ya da AA gibi oyunlar sizi kesmedi mi? O zaman bir de bunu deneyin; Snow Roll.
Oyun oynamayı seviyoruz, iyi hoş da, Flappy Bird'den sonra iş artık can sıkar bir hal almaya başladı. Bu videomuzda da size bu can sıkan, oynarken adamı deli eden beş oyunu tanıtmıştık.

Şimdi o oyunlar yetmezmiş gibi, nur topu gibi bir de Snow Roll'umuz oldu.

Oyunu kısaca özet geçecek olursak; irice bir kar topu üzerinde olan penguen arkadaşımızın, sürekli olarak ilerleyen parkurda herhangi birşeye çarpmamasını sağlıyoruz.

Böyle deyince kulağa basit geliyor ama işin aslı öyle değil. Sürekli bir şekilde hareket ettiğiniz parkurda sağa ve sola kaçarak karşınıza çıkan engellerden kaçmaya, aynı zamanda da altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Ancak yaptığınız sağ yada sol manevraları çapraz bir şekilde yol almanızı sağlıyor.

Kulağa hala basit geliyor değil mi? Oynadığınız zaman öyle olmadığını anlayacaksınız.Snow Roll da tıpkı Flappy Bird gibi seviye olmadan oynanıyor. Yani nereye kadar gidebilirseniz gitmeye çalışıyorsunuz. Bu da iki şey demek; ya ölümüne ilerleyip canavar gibi bir skor yaparsınız, ya da ilk 10 saniye bir yanarak kafayı yersiniz (ikinci seneçek daha yaygın olur bence).
 
Hayatta kaldığınız süre boyunca topladığınız altınları biriktirerek koruma kalkanı yada benzeri birkaç özellik alabilirsiniz. Kar topu dışında da farklı modellerde ve özelliklerde toplar mevcut (mesela iki katı altın kazanayım diyorsanız 3.99 dolara özel bir top alabilirsiniz).
 

Oyunun yaratıcı firması Happymagenta, iki günde tasarlayıp yapmış bu oyunu. Şu an için sadece iOS platformunda bulunan Snow Roll, kısa bir süre içinde Android telefonlar için de gelecek.
 
     Snow Roll

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0