J.J. Abrams'dan Heyecanlandıran Açıklama: ''Half-Life ve Portal Filmleri Gelecek''

1
0
0
0
0
Sizde hala Half-Life 3'ü mü bekliyorsunuz? Gerçi bende bekliyorum. Ancak, sanıyorum önümüzdeki günlerde Half-Life 3'ü bir kenara bırakıp filmi hakkında konuşmaya başlayacağız.
Aslında bu haber takip edenler için pek de yeni bir haber değil. Ta 2013 yılında Half-Life'ın filminin geleceği söylentileri ortalıkta dolanmaya başlamış, hatta filmin arkasındaki isimler yavaş yavaş şekillenince bizde sizlere çıtlatmıştık.

Ancak aradan geçen sürenin ardından hala filme dair elle tutulur bir şey olmaması, bekleyenlerde ''Half-Life 3'ü beklediğimiz yetmedi, şimdi de filmle mi uğraşacağız?'' etkisi yaratmıştı. Neyse ki sevindirici haberi şu sıralar Star Wars hayranlarının ağzının içine baktığı J.J. Abrams'dan geldi.Yapımcılığını üstlendiği ve geçtiğimiz günlerde Amerika'da galası gerçekleşen 10 Cloverfield Lane filmi hakkında yaptığı bir röportajda, Valve ile ortaklaşa katıldıkları projeden söz eden Abrams, gerek Half-Life gerekse Portal filmleriyle alakalı önemli açıklamalar yaptı. 

''Hemene gerçekleşecek projeler değil ancak filmler geliştirilme aşamasında. Yazar kadromuz hazır ve iki filmin hikayesi için de çalışmalara başladık'' açıklamasında bulunan Abrams, bir nebze de olsa bizi heyecanlandırmış durumda. Şu an için filmlere dair elle tutulur bir şey yok. Ancak Abrams'ın açıklamaları en azından filmlerin rafa kaldırılmadığı ve elinde sonunda bu filmlere kavuşacağımızı da müjdelemekte.

Kaynak: IGN
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0