• Anasayfa
  • Oyun
  • Jason Statham ve Nicki Minaj'ın Mobil Oyunları Yapılıyor!

Jason Statham ve Nicki Minaj'ın Mobil Oyunları Yapılıyor!

1
0
0
0
0
Ünlü aktör Jason Statham ve şarkıcı Nicki Minaj'ın da mobile oyunları yapılıyor.
Mobil oyun sektörü büyüyen bir sektör. Eskiden mobil cihazlardan oynanabilen en gelişmiş oyun belki de "Yılan'' oyunuydu ve şu an bu sektör, şirketler istediği takdirde her türlü oyunu mobil cihazlara uyarlayabilecek kadar ilerlemiş durumda. Sektörün bu kadar ilerlemesi tabi ki akıllı telefonların yükselişine paralel olarak gerçekleşti. Kullanıcı sayısı müthiş rakamlara ulaşmış olan akıllı telefon sektörü ilerlediği için doğal olarak mobil oyunlar da çok kişiye hitap eder oldu. 

Ne kadar çok kişi varsa o kadar farklı zevklerin olduğunu bilen mobil oyun geliştiricileri de bu işe ünlüleri dahil etmeye başladılar. İlk olarak Kim Kardashian'ın "Kim Kardashian: Hollywood" ile karşımıza çıkan ve benim "ünlü oyunu" olarak tanımladığım bu tür oyunlara bu sefer de Jason Statham ve Nicki Minaj'ın isimleri ekleniyor.Kim Kardashian'ın oyunu olan "Kim Kardashian: Hollywood"un yapımcısı Glu Games bu haberi kendi sayfası üzerinden duyurdu. Kardashian'ı konu alan oyun ile başarı yakalamış yapımcı, oyunlara ünlüleri dahil etme işini başarılı bulmuş olsa ki Jason Statham ve Nicki Minaj'ı da bu listeye almış.

Nicki Minaj'ın kendi oyunu doğal olarak Nicki'yi konu alacak. Nicki, oyununda seslendirme ve yaratıcı direktörlük yapacak. Oyunun ismi henüz açıklanmamış olsa da oyunun önümüzdeki yılın yaz aylarında indirilmeye sunulması bekleniyor.Öte yandan oyununun yapılacağı duyurulan diğer ünlü isim Jason Statham, yine Glu Games tarafından hazırlanmış "Sniper X-Kill Confirmed" adlı bir oyunda ana karakterimiz olan tetikçiyi canlandıracak. Sniper X-Kill Confirmed, iOS ve Android platformları üzerinden bu yılın sonbahar aylarında satışa sunulacak.

Kaynak: Engadget
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0