• Anasayfa
  • Oyun
  • Jetpack Joyride'ın Havasını Tamamen Değiştiren Geleceğe Dönüş Güncellemesi

Jetpack Joyride'ın Havasını Tamamen Değiştiren Geleceğe Dönüş Güncellemesi

1
0
0
0
0
Jetpack Joyride'ın Havasını Tamamen Değiştiren Geleceğe Dönüş Güncellemesi
Jetpack Joyride hayranlarına güzel bir haber. Oyunda artık Geleceğe Dönüş (Back to the Future) karakterlerini ve araçlarını kullanabileceğiz.
Halfbrick'in aşırı popüler mobil oyunu Jetpack Joyride yoluna hız kesmeden devam ediyor. Jetpack oyunu ile artık bir nevi bizler de Marty olabileceğiz. Halbrick firması oyuna getirdiği yeni güncellemesi Geleceğe Dönüş (Back to the Future) ile kendimizi filmdeki havaya kaptırabileceğiz. Oyunda altınları topladıkça Dr. Emmett Brown veya Marty karakterini aktif hale getirebiliyoruz. Filme özgü zaman ayarlı araba veya yine filmden hatırlayacağımız Marty'nin o eşssiz kaykayı ile oyunda yeni rekorlar kırabileceğiz. Yıl 2015 oldu bizler hala daha Marty'nin filmindeki kaykaya belki sahip değiliz ama en azından bu oyun ile kaykayın deneyimini kazanabiliyoruz.

Oyunu bilmeyenler için hatırlatacak olursak; Barry adlı bir karaktrerimiz var. Barry ile jetpack'imizi kullanarak karşımıza çıkan engelleri geçmeye çalışıyoruz. Ve bunları yaparken oyun bize yapmamız gereken çeşitli oyun içi görevler veriyor. Bu görevler çoğunlukla oyunun akışını bozmuyor ve kolayca yapılabiliyor. Onun dışında oyun içinde önümüze renkli bir kutu geliyor ve onu yakaladığımızda özel güçlere sahip oluyoruz. Ayrıca önümüze çıkan altınları yakalayarak marketten farklı jetpack, farklı kafa ve gövde ayrıca iyileştirmeler alabiliyoruz. Her her oyunun sonunda o oyunda topladığımız spin tokens kadar jackpot hakkımız oluyor. Bu jackpot'dan para, can, bir dahaki oyun için 750 metrede başlama ve 2 kat para gibi şeyler kazanabiliyoruz. 

Jetpack oyununda  başka oyunlardan alıntılar da görmek mümkün. Mesela bahsettiğimiz kutulardan birinde Gravity Guy oyunundaki karaktere bürünebiliyoruz veya Monster Dash oyunundaki bazı özelliklere sahip olabiliyoruz. Son olarak görevleri bitirince Cash In yaparak görevlere tekrar başlayabiliyoruz ve bize madalyalar veriyor.

Oyun ile ilgili ufak bir ipucu ise reflekslerinizin güçlü olması gerekiyor. Anında karşınıza çıkan engelleri aşarken dikkatli olun. Ekstra güçlendirmeleri toplamayı unutmayın! 

Dipnot: Oyundaki ilk hedefiniz Vehicle Upgrades'leri almak olsun. Farklı jetpackler, kafa, gövde ve altın araçlar sadece güzel bir görünüm sağlıyor. 

Jetpack Joyride oyununun yeni sürümüne Google play ve Apple Store'dan kolayla ulaşabilirsiniz. 
 
  Jetpack Joyride Back To The Future
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0