• Anasayfa
  • Oyun
  • Just Cause 3'te On Numara Easter Egg: Thor'un Çekici

Just Cause 3'te On Numara Easter Egg: Thor'un Çekici

0
0
0
0
0
Easter egg'ler artık oyunların olmazsa olmazı. Just Cause 3'ün sahip olduğu easter egg ise, bu işin ne denli eğlenceli olabileceğinin bir göstergesi.
Open world oyunlar son dönemlerde ciddi şekilde rağbet görmekte ve bu tarz oyunlar, sektörde başı çeker konumda olmakta. Son olarak bu bağlamda karşımıza çıkan oyun Fallout 4'tü. Şimdi ise Just Cause 3, Fallout 4'ü unutturmak için geliyor.

Geliştirilen ve pek çok yönden yenilenen serinin 3. oyunu, özellikle sahip olduğu büyük harita ile geliştiricilere müthiş imkanlar sunmakta. Oyunun harita olarak sahip olduğu büyüklük, oyunculara keşfedecek pek çok yeni yer ve bununla doğru orantılı olarak, keşfedilecek pek çok yeni şey vermekte. Ancak bu şeylerden bir tanesi var ki, oldukça güzel düşünülmüş.Sinema sektörünü kasıp kavuran süper kahraman filmlerine hepimiz aşinayızdır. İşte bu filmlerden ''Thor''u hatırlayacak olursak, yıldırım tanrısının efsanevi çekici Mjöllnir, Odin tarafından dünyaya gönderilmiş ve çorak bir arazinin ortasında layık olanı beklemektedir.

Just Cause 3 oyununda da Mjöllnir kullanılarak çok güzel bir Easter Egg yapılmış. Haritada "N 40 48.566 E 5 40.859." koordinantlarına eriştiğinizde (helikopter ile gitmeniz daha rahat olur), yeşillik olan alanda bir açıklık göreceksiniz. Bu açıklıkta tıpkı filmde olduğu gibi Mjöllnir bulunmakta. Easter egg'i daha da güzel kılan şey, Mjöllnir'in hiçbir şekilde hareket ettirilemiyor oluşu.
 

Oyun dünyasına oldukça iddialı bir giriş yapan Just Cause 3'te buna benzer pek çok başarılı Easter Egg'den söz edilmekte. Bunlar bulundukça bizde sizleri haberdar edeceğiz. Just Cause 3'ün PS4 için ön yüklemeye sunulmuş durumda.

Kaynak: Cinemablend
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0