• Anasayfa
  • Oyun
  • Kerbal Space Program Playstation 4'e Geliyor

Kerbal Space Program Playstation 4'e Geliyor

0
0
0
0
0
Kerbal Space Program Playstation 4'e Geliyor
Oynayabileceğiniz en gergin simulasyon oyunlarından biri olan Kerbal Space Program, uzun bir süre beta sürümü ile oyunculara sunulmuş ve geçtiğimiz aylarda nihayet hataları ayıklanarak ve birkaç ekleme yapılarak tam sürüme geçmişti.
Tam sürümü ile de insanları zorla fizik öğrenmeye; aksi taktirde yerçekimi, atmosferden çıkış açısı, Ay’a gidene kadar ve Ay’dan Dünya’ya dönüş için ihtiyaç duyulan yakıt miktarının hesaplanması, aşırı ısınma için kullanılacak kaplamaların yerleştirilmesi gibi gerçeklerle sınayan oyun (ne oyunu ya bildiğin NASA simulatörü) yapılan duyuru ile Playstation 4’e de geleceğini resmi olarak onaylamış oldu.

Aşağıda tam sürümün tanıtım videosunu izleyebileceğiniz oyun; size yörüngeye çıkmanın, Ay’a gitmenin; hatta insansız modüllerle başka gezegenlere gitmenin ne denli sinir bozucu bir iş olduğunu tüm gerçekliği ile anlatıyor.
  Bu kadar söylendiğime bakmayın, saatlerce atmosferden çıkarken nasıl daha az yakıt tüketirim diye hesaplamalara boğulmuşluğum var, acayip eğlenceli oyun; tek sorun fazla gerçekçi olduğundan sinir bozması. Her simulasyon meraklısının alıp denemesi, kütüphanesinde bulundurması gereken bir oyun bence. (Summer Sale’da indirime girerse kaçırmayın)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0