• Anasayfa
  • Oyun
  • Bu Mobil Oyun, Kim Kardashian'a Milyon Dolarlar Kazandırdı

Bu Mobil Oyun, Kim Kardashian'a Milyon Dolarlar Kazandırdı

4
1
0
0
0
​GLU Mobile ortaklaşa yapımı Kim Kardashian: Hollywood isimli oyun, ünlü isim Kim Kardashian’a günde tam 700 bin dolar kazandırıyor.
GLU Mobile ortaklaşa yapımı Kim Kardashian: Hollywood isimli oyun, ünlü isim Kim Kardashian’a günde tam 700 bin dolar kazandırıyor.
 
Oyunu sadece isminin ünlülüğü sayesinde markalaştırarak böylesine paralar kazanması, kim ne derse desin Kim Kardashian’ın büyük bir başarısıdır.
 
Sosyal medyaya büyük önem verdiğini söyleyen (ki bu kadar ünlü olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesidir) Kardashian, arada bir yeni uygulamalarla ilgilendiğini söylüyor. Hala BlackBerry kullanan ve telefonunu çok sevdiğini söyleyen ünlü isim, e-posta yazmak için hala en iyi telefonun BlackBerry olduğunu iddia ediyor. (siz ne diyorsunuz bu işe?) Tabi fotoğraf ve sosyal medya işleri için de bir iPhone kullanıyormuş.


 
Oyun, Ağustos ayının başında piyasaya çıktığında ilk 5 gün içerisinde Kim Kardashian’a tam 1.6 milyon dolar kazandırmış. Oyunu Android platformunda indirmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Aşağıda Kim Kardashian’ın oyunuyla ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
 
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0