• Anasayfa
  • Oyun
  • CoD: Infinite Warfare'daki Kötü Adam Jon Snow Olacak!

Büyük Eleştiri Alan CoD: Infinite Warfare'daki Kötü Adam Jon Snow Olacak!

0
0
0
0
0
Büyük Eleştiri Alan CoD: Infinite Warfare'daki Kötü Adam Jon Snow Olacak!
Game of Thrones'daki Jon Snow adlı karakteri ile sergilediği muhteşem oyunculuğu ile çok sevilen Kit Harington, CoD: Infinite Warfare'da kötü adam olacak!
Battlefield ile Call of Duty arasında yıllar yılı devam eden çekişmesini yaptığı Infinite Warfare tanıtım videolarıyla şimdiden kaybettiği düşünülen Activision ve Infinity Ward, oyundaki kötü adamı ile ilgi görebileceğe benziyor.

Game of Thrones adlı yıllarca en iyi dizi olarak kabul edilen serideki Jon Snow adlı karakterini canlandırırken sergilediği muhteşem oyunculuğu ile çok sevilen Kit Harington, CoD: Infinite Warfare'da kötü adam olacak!

 

Yapılan resmi açıklamaya göre Call of Duty: Infinite Warfare'da Kit Harington oyunun asıl kötü karakterine hayat verecek. Kit Harington’ı oyunda bizi en çok zorlayacak ve ana düşmanımız olan Settlement Defense Front’ta bolca göreceğiz ve oyunda fazlasıyla sinir olacağımız bir karakter olduğu bilgisi veriliyor. Jon Snow'un oyundaki karakter olarak hazırlanmasında direkt olarak katkı sağlarken CGI kullanılarak oyuna aktarılacak olan Harington, şirketin tanıdık yüz hamlesi olarak dikkat çekecek.

Bakalım Kit'in oyunda ana kötü karakter olması satışına bir etki yapacak mı? Çünkü şu anda Battlefield ve Call of Duty arasındaki çekişme konusunda ibre ciddi oranda Battlefield 1'de olduğu görülüyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0