• Anasayfa
  • Oyun
  • Konami'nin Düzenlediği Pes 2014 Turnuvası Kayıtları Başladı!

Konami'nin Düzenlediği Pes 2014 Turnuvası Kayıtları Başladı!

0
0
0
0
0
Konami'nin Düzenlediği Pes 2014 Turnuvası Kayıtları Başladı!
Son zamanlarda tahtını FİFA serisine kaptıran PES serisinin halen zirvede olduğu yerlerden biri olan ülkemizde Konami tarafından Aral Games yardımı ile resmi turnuva düzenleniyor. 
Son zamanlarda tahtını FİFA serisine kaptıran PES serisinin halen zirvede olduğu yerlerden biri olan ülkemizde Konami tarafından Aral Games yardımı ile resmi turnuva düzenleniyor. İşin aslında Konami bu turnuvayı geçen sene de düzenlemişti. Ancak bu seferki turnuvanın Türkiye ayağını tamamen Aral Games üstlenecek. Pes 2014 turnuvası Playstation 3 platformu üzerinden oynanacak ve hem bölgesel hem de online olarak iki ayrı şekilde ilerlenecek. Bölgesel olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Samsun illerinde yer alan teknoloji mağazaları seçilmiş durumda. Belirtilene göre her bölgeden maksimum 128 kişi turnuvaya katılabilcek ve her bölgenin şampiyonu ile birlikte online PES Ligindeki en iyi 8 oyuncu İstanbul'da düzenlenecek olan Türkiye Finaline katılmaya hak kazanacak. Türkiye Finali'ni kazanacak oyuncu ise yürt dışında düzenlenecek olan PES 2014 Finali'nde ülkemizi temsil edecek.

Turnuvaya katılmak için buradaki adrese tıklamanız geremektedir. Pes 2014 turnuvası ile ilgili olan tüm detaylar vermiş olduğumuz adresteki kurallar kısımında yer almaktadır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0