• Anasayfa
  • Oyun
  • İşkence Edilen Kızı Kurtaracağınız Korku Oyunu: Night Terror

İşkence Edilen Kızı Kurtaracağınız Korku Oyunu: Night Terror

1
0
0
0
0
Arttırılmış gerçeklik kullanılarak üretilmiş olan bu oyun sayesinde, artık evimizin içinde hayaletler dolaşabilecek.

Akıllı telefonlarda kullanılan arttırılmış gerçeklik oyunları, aslında çok uzun zamandır var olan oyunlardır. Fakat sanal gerçekliğin popüler olmasıyla birlikte tekrar gündeme gelmeye başlayan bu arttırılmış gerçeklik oyunları, kullanıcılara sanal gerçeklik deneyimini kısmen yaşatıyor diyebiliriz.

Ortaya çıkan son oyunlardan bir tanesinde kullanılan arttırılmış gerçeklik, bu oyunla birlikte çok farklı bir seviyeye ulaşmış durumda.

Night Terror adındaki bu oyunun kendine ait bir hikayesi var. Korku oyunu katagorisine hiç düşünmeden koyabileceğimiz bu oyun, evinizin içinde hayaletlerin dolaşmasını sağlıyor.Hikayede başka bir evrende yani öbür dünyada işkence gören bir küçük kızı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oyun sadece hava karardığında oynanabiliyor. Bize oldukça ürkütücü gelen bu oyun Indiegogo üzerinden şu an bağış topluyor.

Paranormal Activity tadında olan bu oyunun bağış toplama süresinin bitmesine sadece 40 gün kaldı. Eğer oyunu oynamak istiyorsanız, Indiegogo üzerinden bağış yapmanız gerekli.


Kaynak: Gizmodo

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0