• Anasayfa
  • Oyun
  • Yerli Yapım Mobil Oyun Kral Yılan: Gerçek Avcı İncelemesi

Yerli Yapım Mobil Oyun Kral Yılan: Gerçek Avcı İncelemesi

1
0
0
0
0
Bu yazımızda bir yerli yapım oyun ile karşınızdayız. Oyunumuzun adı Kral Yılan: Gerçek Avcı. Oyun Natural Action Games tarafından geliştirilmiş.

Bu yazımızda bir yerli yapım oyun ile karşınızdayız. Oyunumuzun adı Kral Yılan: Gerçek Avcı. Oyun Natural Action Games tarafından geliştirilmiş. Oyunun en sevdiğimiz yönlerinden birisi belki de en sonda söylenecek şeylerden biri olan bölüm sayısı. Oyunda toplam 120 adet bölüm bulunuyor. Günümüzde birçok mobil oyunda bu kadar bölüme rastlamak zordur. 

Oyun, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş. Bir yılanı kontrol ettiğimiz oyunda bir yandan düşmanlarımızla mücadele ederken diğer yandan da karnımızı doyurmaya çalışıyoruz. Oyundaki düşman çeşitliliği oldukça fazla. Yarasalar, köpekbalıkları ve örümcekler başlıca düşmanlarımız. Yarasalarla mücadeleyi yılanımızı zıplatarak yapabiliyoruz. Evet yanlış duymadınız. Bu yılanın zıplama özelliği var.Yılanın başının üzerinden görebildiğimiz bir kamera açısıyla oynuyoruz oyunu. Aynı zamanda istersek FPS moduna da alabiliyoruz. Yılanın kontrollerini de telefon veya tabletimizi sağa ve sola yatırarak sağlıyoruz. Zehir atma düğmesi ekranın sol alt kısmında bulunuyor. Zehirlediğimiz canlıları aynı zamanda gidip yememiz gerekiyor. 
Oyun çok geniş 8 farklı adada geçiyor.  Eğer yılanın hareketleri size hızlı geldiyse aynı 3310 reyizdeki yılandan hatırladığımız tempo düşüme seçeneği de oyunda mevcut. Oyundaki hayvan çeşitliliği çok fazla. Örümcekler,sincaplar, yarasalar, fareler, solucanlar, kelebekler, balıklar ve köpek balıkları bizim sayabildiklerimiz.
Oyun şimdilik iOS ve Android platformlarında bulunuyor. Android platformu için ücretsiz bir oyun . Ancak iOS için 0,99 dolar karşılığında satın alabiliyorsunuz.  Bu sıralar oynayacak oyun bulamayanlar için güzel bir oyun olarak karşımıza geliyor. Ayrıca yerli yapım oyunlara destek olmak için bile indirip oy verebilirsiniz.
 

 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0