• Anasayfa
  • Oyun
  • Lara Croft iOS Platformunda: Lara Croft:Relic Run

Lara Croft iOS Platformunda: Lara Croft:Relic Run

0
0
0
0
0
Square Enix ve Crystal Dynamics işbirliği ile '' Tomb Raider's '' serisinin kahramanı Lara Croft, mobil oyun şeklinde iOS platformuna geliyor.

'' Tomb Raider's '' serisinin yıldızı Lara Croft ile oynayacağımız Tomb Raider'ın yeni mobil oyunu yolda.

Yayınlacıyı firma Square Enix ve '' Tomb Raider's '' serilerinin ana geliştiricisi Crystal Dynamics işbirliği ile, ana karakter Lara Croft ile oynayacağımız ''Lara Croft: Relic Run'', iPhone ve iPad platformuna çıkacak.

Geliştirilme aşamasından olan ve ücretsiz şekilde sunulacak oyun hakkında Square Enix firmasının yaptığı açıklama şu şekilde; 

'' Bir çoğunuz 'Relic Run'ın özünde basit bir macera oyunu olduğunu düşünebilir ancak biz oyunumuzun bundan daha öte olduğunu düşünmekteyiz. 'Relic Run' pek çok çeşitlilik sunmakta. Akrobatik koşular, mücadeleler, araçlar ve destansı bölüm sonu cavanarları (boss fight) bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca bu çeşitliliklerin oyun içindeki geçişleri de olabildiğince kesintisiz bir şekilde hazırlanmış durumda.

Özellikle 'Tomb Raiders' serisi hayranları için 'Relic Run' size tıpkı diğer Lara Croft oyunlarında olduğu gibi hızlı temposu ve üst düzey aksiyonu ile nostaljik bir macera tecrübesi yaşatacak.''

 

Oyun şu an için henğz hazır değil. Ancak Hollanda'da yaşıyorsanız, oyunu beta halinde App Store'dan indirerek, hatalar hakkında geri bildirimler yapabilirsiniz. ''Lara Croft: Relic Run'' dünya genelinde önümüzdeki ay iOS platformu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0