Last of Us Playstation 4'e Geliyor

1
0
0
0
0
Last of Us Playstation 4'e Geliyor
Crash ve Uncharted gibi başarılı oyun serilerinin yapımcısı olan Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us adlı oyun yalnızca Playstation 3'e özel olarak çıkmıştı.
Crash ve Uncharted gibi başarılı oyun serilerinin yapımcısı olan Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us adlı oyun yalnızca Playstation 3'e özel olarak çıkmıştı. 2013 yılı içerisinde pek çok ödül alan The Last of Us her açıdan şahane bir oyundu.

Oyun, post-apocalyptic yani kıyamet sonrası bir dünyayı konu alıyor. Yaşanan bir olay sonrasında insanlar zombiyi andıran yaratıklara dönüşüyor ve dünyanın çok büyük bir kısmı telef oluyor. Hayatta kalan insanlar sığınma bölgelerinde hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Bizde bu kıyametin ortasında Joel ve Ellie adlı iki karakter ile oynuyoruz.

Hikayesi bakımından gerçekten olağan üstü olan The Last of Us'ın uzunca bir süredir Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 4'e özel versiyonunun çıkacağı söylentileri vardı. Geçtiğimiz haftalarda Playstation Türkiye'nin oyun müdürü Sercan Sülün, The Last of Us'ın Playstation 4 versiyonunun yaz aylarında piyasaya çıkacağını kesin olarak söylemişti. Üstelik Last of Us'ın Playstation 4 sürümünde oyunun son çıkan DLC paketi Left Behind'ın da yer alacağını belirtti. Bunun ardından artık tüm gözler resmi olarak gelecek bir duyuruya çevirildi ve nihayet o duyuruda geldi.

Amerika'nın Playstation Store servisine The Last of Us'ın Playstation 4 versiyonu eklendi. The Last of Us : Remastered adlı bu oyun hem dijital olarak, hem de kutulu olarak piyasaya sürülecek. Oyun Haziran ayı içerisinde piyasaya sürülecek. Dijital versiyonunun fiyat 59,99 dolar olacak. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0