League of Legends'a Yeni Şampiyon Geliyor!

1
0
0
0
0
Ülkemizde oldukça ilgi gören oyunların başında gelen League of Legends, oyununa yepyeni şampiyonlar ekliyor!
Ülkemizde en çok takip edilen ve oynanan online oyunlardan biri olan LOL, yani League of Legends, Riot Games tarafından ülkemize yapılan yatırımların neticesinde büyük geri dönütler almaya devam ediyor. Kısa süre içinde Dünya Şampiyonası başlayacağı için heyecanlı olan LOL oyuncularına bir güzel haber de Leage of Legends'ın Facebook sayfasından geldi.

İlk olarak resmi League of Legends Türkiye, yaklaşık bir saat sonra da orjininal Facebook sayfasından paylaşılan birer video ile sevenlerine merak uyandıran yeni şampiyon hakkında bir detay bulunmuyor. Ancak çok yerinde tahminler de bulunuyor.Yukarıdaki resim paylaşılan videodan bir an olduğunu belirtelim. Bu tarz oyunlar oynayanların da bu görselden tek bir şey akıllarına gelecektir elbet: Juggernaut! Tabii bu şu an için kesin değil, fakat aynı şekilde LOL'ün resmi sayfasından tahmin yapan bir oyuncuya LOL tarafından onay verilmesiyle ortaya çıkan bu detayla Juggernaut karakterini de LOL'de göreceğimiz kesinleşti diyebiliriz.Fakat videoda Kurt ile Kuzu arasında geçen konuşmada bu karakterin kendini baltayla ikiye böldüğü belirtilmiş. Görselde de görebileceğiniz gibi bir tarafı siyah ve bir tarafı beyaz olan iki kafa görünüyor. Yani iki farklı Juggernaut karakteri geleceğini tahmin ediyorum. Ayrıca aşağıda geçen konuşmaya bakarsak;

Kurt: Bana bir masal anlat kuzu!
Kuzu: Evvel zaman içinde siyah saçlı yanlız bir adam varmış. (İngilizcesinde "soluk benizli" sözü de geçiyor)
Kurt: Neden yalnızmış?
Kuzu: Her canlı bir gün onu görmeye mahkummuş, Bu yüzden ondan kaçmışlar.
Kurt: Hepsini kovalamış mı?
Kuzu: Bir balta almış ve gözünü kırpmadan kendini ikiye bölmüş.
Kurt: Hep bir arkadaşı olsun diye mi?
Kuzu: Hep bir arkadaşı olsun diye..

Konuşmaya bakarsak "kendini ikiye bölen" bir adam ve görselde bir tarafı siyah ve bir tarafı beyaz olan iki karaktere dönüştüğünü görüyoruz. Ayrıca Türkiye sayfasında gelen Dora'nın yorumu (Lolcüler bilir) da çok mantıklı. "Her canlı onu görmeye mahkummuş, bu yüzden ondan kaçmışlar" sözünün "Ölüm" olduğunu iddia ediyor. Çok da mantıklı ve yerinde olduğunu söyleyebilirim. Yani Juggernaut'ta ölüm özelliklerine sahip olacak şekilde bir şampiyon görebiliriz. Detayları da kısa süre içinde gelecektir.

Siz de aşağıdaki videoya bakarak yorumlarınızı yazabilirsiniz. Bakalım yeni şampiyon ile neler yapabileceğiz.
 

Geliyorlar. Hikâyelerine kulak verin.

Posted by League Of Legends - Türkiye on 14 Eylül 2015 Pazartesi
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0