• Anasayfa
  • Oyun
  • League of Legends Büyük Finalinin Adı Belli Oldu!

League of Legends Büyük Finalinin Adı Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Oldukça çekişmeli görüntülerin sahne aldığı League of Legends'ın Büyük Final'ine kalan iki takım belli oldu!
Dünyada en çok takip edilen oyunlardan biri haline gelen League of Legends'ın 15 Ekim'de start alan Dünya Şampiyonası'nda finalin isimleri belli oldu. Şampiyonluk Kupası'nın Kore'ye gideceği kesinleşen etkinlikte SK Telecom T1 ile KOO Tigers kozlarını paylaşacaği Büyük Final 5 maçlık seri olarak 31 Ekim Cumartesi TSİ 14:00'da yapılacak.

Almanya'nın başkenti olan Berlin'de Mercedes-Benz Arena'da yapılacak büyük final karşılaşması oldukça zorlu görüntülere sahne olacağa bensiyor. Çünkü Finallerde 6'da 6 yapan SK Telecom T1 ile sadece bir malübiyeti bulunan KOO Tigers arasında ciddi bir kapışmaya yol açacağı belli olan büyük finalde şimdiden kupanın Kore'ye gidecek olması ise Koreli e-Spor takipçileri tarafından oldukça büyük bir başarı olarak lanse edilmekte.İstatistik değerlere baktığımızda SK Telecom T1'in "En Yüksek KDA" performansı noktasında ilk 5'te 4 oyuncusunun olduğunu, "En Yüksek Altın" dalında ilk 5'te 3 oyuncusunun, "Oyun Başına Altın"da ise 1.likte Lee "Easyhoon" Ji-hoon bulunuyor.

Ancak bir diğer yandan "Toplam Skor", "Toplam Asist", "Skora Katkı" konusunda ise KOO Tigers üyeleri ön planda olması da çekişmenin nasıl güzel olabileceğinin bir göstergesi. Takım istatistiklerinde ise 6.89 ile SK Telecom T1 ilk sırada olsa da hemen ardındaki KOO Tigers 6.82 KDA oranına sahip.

Şampiyonun 1 Milyon Dolar ödül kazanacağı final karşılaşmasında kaybeden ise 250 Bin Dolar ödül ile yetinecek.

Bakalım 30 Ekim'de Berlin'de olacak bu büyük karşılaşma nasıl sonuçlar doğuracak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0