• Anasayfa
  • Oyun
  • ​64 Türk Takımının Mücadele Ettiği LOL Turnuvası Nikksy League'de Final Zamanı!

​64 Türk Takımının Mücadele Ettiği LOL Turnuvası Nikksy League'de Final Zamanı!

0
0
0
0
0
64 Türk takımın kıyasıya mücadele ettiği Nikksy League'de finale kalan iki takım belli oldu. Şimdi büyük ödül için final zamanı.
Yaklaşık bir ay kadar önce size duyurduğumuz gibi Türkiye'nin ilk özel e-spor yayını platformu olan Nikksy, hem ülkemizde hem de dünya genelinde en fazla oynanan oyunlardan olan League of Legends'ın turnuvasını düzenlemeye başlamıştı.

9 Ocak'ta start veren turnuvaya platin ve üstü seviyeler olmak üzere toplamda 64 takım katılmıştı. Bomba maçlara ev sahipliği yapan Nikksy League turnuvası artık şampiyonunu belirlemek adına son düzlüğe girmiş durumda.64 takım içinde rakiplerini geride bırakarak finale kadar yükselmeyi başaran FMF Esports Club ve Crew eSports Club, yarın yani 31 Ocak Pazar günü saat 14:00'da büyük ödül 10 Bin TL için kozlarını paylaşacak. Tabii Nikksy, bu büyük finale özel olarak bazı etkinlikler de hazırlamış durumda. Kapılarını saat 12:00'da açacak olan Game Ekstra Gamer Arena'da düzenlenecek finale katılan tüm seyircileri süprizler beklemekte. 
 

Pek çok Cosplay sanatçısının bir araya geleceği etkinlikte Redbull standı da yer alacak. Ayrıca Nikksy ve Ozone iş birliğiyle seyircilerin dahil olacağı bir çekiliş de gerçekleşecek. Bu çekiliş sonunda onlar LOL RP, devasa bir Mouse Pad ve Ozone ekipmanları kazanan seyircilerin olacak. Bunların yanı sıra etkinliği yerinde izleyemeyen seyirciler de düşünülmüş. Yapılacak canlı yayını takip edeceklere on binlerce NP dağıtılacak.

Nikksy League final etkinliği hakkında gerekli bütün bilgilere ve final mücadelesi zamanı yapılacak canlı yayına buradan ulaşabilirsiniz
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0