• Anasayfa
  • Oyun
  • 64 Türk Takımının Kapışacağı 10 Bin TL Ödüllü LOL Nikksy Ligi Yarın Başlıyor!

64 Türk Takımının Kapışacağı 10 Bin TL Ödüllü LOL Nikksy Ligi Yarın Başlıyor!

0
0
0
0
0
Türkiye'nin ilk özel e-spor yayın platformu lan Nikksy, Platin ve üstü seviyelerdeki 64 ayrı Türk takımının katılacağı Nikksy Ligi'nin ilk ayağına yarın başlıyor.
Ülkemizde tahmin edilenden çok daha hızlı gelişen E-Spor, özellikle League of Legends oyununa olan ilginin artmasıyla Türkiye'nin en popüler oyunlarından biri haline geldi. Hem eğlenceli yapısı hem de diğerlerine nazaran kolay anlaşılabilir olmasıyla birçok yaşta oyuncunun kendini geliştirmeye çalıştığı LoL için birçok takımın amacı ise resmi turnuvalara katılarak hem adını duyurmak hem de yüksek miktarlarda paralar kazanmak istiyorlar.

Bu noktada hem takımların duyurulması hem de E-Spor'a destek amacında kurulmuş olan Türkiye'nin ilk özel oyun yayın platformu Nikksy, "Nikksy League" adını verdiği ve her ay düzenleyeceği League of Legends turnuvalarıyla hem oyuncuların LoL konusunda kendini geliştirmesi, hem takımlarının adını duyurması, hem de kendilerinin geliştirmelerinde katkıda bulunacakları para desteğini almaları için 2016'nın en çok konuşulan turnuvasına başlıyor.İlk ayağının yarın, yani 9 Ocak 2016'da başlayacak olan Nikksy Ligi'nde aranan şart oluşturacağınız takımların platin ya da üstü seviyede olmaları gerekiyor. Yani takımınız amatörden biraz daha iyi konumda olacak şekilde düzenlenmeli. Şu anda takımların belli olduğu ilk ayakta toplam 64 Türk LoL takımı yarın başlayacak eleme turunda kozlarını paylaşacak. Elemeleri geçen takımlar grup maçlarına geçip bu grupların en iyileri ise finallere kalarak 10 Bin Türk Lirası ödülü kazanmak için kozlarını paylaşacaklar.BO 3 üzerinden oynanacak ön eleme turunda 2 galibiyet alan takım gruplara kalmaya hak kazanacak. Maçlar oyuncuların uzaktan erişim sistemiyle oynanacağı için katılımcılarda yaşanan donanımsal ya da internet sorunlarında oyun durmadan devam edecek ve bu sorunlar takımların kendisini ilgilendirecek. Daha sonra 2. Ön Eleme ve Grup maçları da BO 3 üzerinden oynanırken Yarı Final ve Final karşılaşması BO 5 üzerinden oynanacak.

Yarından itibaren her gün 20:00-22:00 arasında oynanacak maçlarda platin ve üstü seviyesinde ve aynı zamanda 30 seviye üzeri oyuncular arasında geçecek.


 

 Nikksy League Turnuva Takımları


UninventedGuest
Team Lane Guards
Glacial Prison
Başak eSpor Takımı
TengriBizMenen
Integrity E-Sport
Garbage Arrivals
Champions Gaming
The Differences
We Love PORO
Come Back
SummonersWardAttack
JimyJimyKuaKua
Pentegram
BBS Training
Neverland
The Lord of Enigm4
FMF E-Sports Club
Fames E-Sports Club
Dumlupınar Titans
DeathTrap
Team MadHouse
MATO
KTO E-Spots
The Diciplines of God
Kekova BelediyeSpor
Jeppy Gaming
Purity Gaming
Restia Gaming
Crew E-Sports Club
Five Brother QQ
Emerald Stars
Rest in Peace
Team Alpha
NeKSYESVS
FMF E-Sports Club Red
Allah Yolunda E-Spor
Sakarya eSpor Club
Mixell Gaming
LightInKutay
Ddouchebag
Inflame 666
Deal With GOD
The Squad Gaming
Infinity Project
AphrodisiaC
LOLTURK Gaming
Secret Intelligence
Reason Gaming
RONIN Five
James Bond Gaming
Inflames STAR v1
Playwithnoobs
TÜPÇÜARMY
Strategy eSports
Konağa E-Spor
ShadowFiend
1HeroeS
Gray Wolves Gaming
Kayı Obası
HelloMafakı
SoA E-Sport
Need for Feed v2
Doruğun AskerliYukarıda adlarını gördüğünüz takımların tüm maçlarını ve detaylarını buradaki adresten takip edebilirsiniz. Tüm maçlar canlı yayın ile buradan gösterilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0