• Anasayfa
  • Oyun
  • Leatherface'in, Korku Filminden Farksız Olan Mortal Kombat XL Bitiş Sahnesi!

Leatherface'in, Korku Filminden Farksız Olan Mortal Kombat XL Bitiş Sahnesi!

0
0
0
0
0
Leatherface'in, Korku Filminden Farksız Olan Mortal Kombat XL Bitiş Sahnesi!
Mortal Kombat 10'un kadrosuna ek paket ile eklenen Leatherface, muhtemelen karakterler arasındaki en korkunç bitiş sahnesine sahip.
Mortal Kombat serisinin en yeni oyunu olan Mortal Kombat X, ilginç karakterlerin bulunduğu ek paketlerle dövüşçü sayısını arttırmaya devam ediyor. Mortal Kombat ile alakası olmamasına rağmen oyuna eklenen korku filmi karakterlerinden (Alien, Predator, Jason) birisi olan Leatherface, Mortal Kombat X'in en yeni ek paketi olan "XL" isimli paket ile geldi.

Bu paketin en ilgi çekici karakterlerinden birisi olan Leatherface, çok farklı ve ürkütücü bir bitiş sahnesine sahip.
 

"Leatherface ilginç kıyafetli yaşlı adamı öldürmüştü. Belki de şimdi, sakız çiğneyen sarı saçlı kız Leatherface'i farkederdi. En şık maskesini takan Leatherface, tatlı sarışın kızın zamanının çoğunu geçirdiği kampa gitti. Ona ulaşmak için birkaç muhafızı ve kızın arkadaşlarını aşmak zorunda kaldı ancak buna değerdi. Kıza ulaştığında ona hediye etmek için sakladığı yaşlı adamın yüzünü çıkarttı. Kız hediyeyi istemedi ve ona iyi davranmadı. Bu nedenle Leatherface, Drayton'un yemekte kullanması için onu da parçaladı. Ardından maskesini çıkarttı ve kızın yüzü üzerinde çalışmaya başladı. Eğer (kız) onun kız arkadaşı olmayacaksa, farklı yollardan da onun olabilirdi."
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0