Lego'dan Yeni Avengers Oyunu Geliyor

1
0
0
0
0
Minecraft'ın tahtını sallayacak yeni oyununu beta olarak sunan Lego, hızını alamadan yeni oyununu duyurdu.
Bildiğiniz gibi şu sıralar Lego, hemen her kulvardan atakta. Sinema sektöründe pek çok başarılı ve sevilen işe iza atan Lego, son olarak Minecraft'a rakip olabilecek -hatta belki önüne bile geçer- oyunu Lego World ile adından söz ettirmişti (detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz).

Sinema sektöründe, yaptığı filmlerde genellikle DC Comics'in süper kahramanları kullanan Lego, oyunları da ise bu tercihini Marvel'dan yana kullanmakta. Hali hazırlda 'Marvel Super Heroes' oyununa sahip olan ve aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm Marvel kahramanlarını oyun severlere sunan Lego, yeni bir Marvel oyunuyla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor; Marvel's Avengers.16-18 Haziran tarihlerinde düzenlenecek ve tüm oyun dünyasının merakla beklediği E3 etkinliğinde tanıtılmayı bekleyen oyundan ilk fragman geldi. Fragmanda Avengers filminde en büyük savaşın yaşandığı New York'daki savaşı konu alan -hatta birebir aynılarını yapmışlar diyebiliriz- oyun, büyük ihtimalle direkt olarak Marvel Sinematik Evreni'ne uyumlu, o evrenle paralel bir şekilde olacak. Çünkü fragmanın sonunda karşımıza bir de Ultron reis çıkıyor.
 


Şu an sadece ilk Avengers filmindeki karakterler gözükse de, Lego'nun yeni oyununda daha fazla Marvel karakteri görmeyi bekliyoruz. Kesin bir tarih belirtilmese de videoda 'bu kış' olarak bildirilen çıkış tarihine göre, oyun 2016'ın başında çıkacak diyebiliriz. Ancak tıpkı Lego Wolrd gibi Beta'sı falan filan derken oyun 2015'in sonbaharında görücüye çıkabilir.

Lego Marvel's Avengers oyunu  Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Wii U, Nintendo 3DS ve PC platformlarına gelecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0