• Anasayfa
  • Oyun
  • LoL Oynarken Sırtından Bıçaklanan Genç, Oyuna Devam Etti

LoL Oynarken Sırtından Bıçaklanan Genç, Oyuna Devam Etti

4
3
1
0
0
LoL Oynarken Sırtından Bıçaklanan Genç, Oyuna Devam Etti
Bu zamana kadar hepimiz online oyun bağımlılığının getirdiği üzücü durumlara şahit olmuştuk ancak bu olay duymaya alıştığımız türlerden biraz farklı.

Birçoğumuz oyun oynamayı severiz ama bazılarımız bu durumu ''bir tık'' daha öteye götürür. Hele bir de işin içerisine online oyunlar girince durum tam bir bağımlılığa dönüşür. 

Online oyun bağımlılığı sebebiyle yaşanan kötü durumları haber kanallarında defalarca izlemiştik. Oyun oynarken yemeyi içmeyi unutup ölen, uykusuzluktan ölen, oyunda kaybediyor diye sinir krizi geçiren gibi örneklere bir yenisi daha eklendi. Taringa isimli internet sitesinde yayınlanan habere göre, Peru’da yaşayan bir League of Legend oyuncusu oyun oynadığı sırada sırtından bıçaklandı. Ancak o esnada bronz kümeden gümüş kümeye atlama mücadelesinde olan genç, duruma aldırış etmeden oyuna kaldığı yerden devam etti. Kanlar içinde lig atlamayı başarabilen Perulu oyuncu bu büyük başarısının! ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayın nasıl geliştiği ve oyuncunun sağlık durumu hakkında bir bilgi henüz yok.  

 

4
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
3
1
0
0