• Anasayfa
  • Oyun
  • LoL Türkiye Büyük Final Biletleri Satışa Çıkarıldı

LoL Türkiye Büyük Final Biletleri Satışa Çıkarıldı

0
0
0
0
0
Riot Games, Coca-Cola Zero, TeknoSA ve Gnctrkcll iş birliği ile 8 Ağustos 2015 tarihinde İstanbul Ülker Sports Arenada’da düzenlenecek olan LoL Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali’nin biletleri satışa çıkarıldı.
Riot Games’in önemli şirketlerle iş birliği yaparak düzenlediği finalin biletleri 8 Temmuz tarihinden itibaren satışa çıkarıldı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Ülker Spors Arena’da düzenlenecek olan etkinlik için biletler Biletix üzerinden satışa sunuldu. Etkinliğin başlamasına bir ay kadar zaman olmasına rağmen biletlerin kısa süre içerisinde tükenmesi bekleniyor.

Türkiye’deki en önemli eSpor etkinliği olan Türkiye Büyük Finali’nde 8 takımın uzunca bir süre mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin de galibi belirlenecek. LoL Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olan ekip, LoL Dünya Şampiyonası’nda dünyanın birçok ülkesinden katılacak ekiplerle karşılaşarak Türkiye’yi temsil edecekler.Detaylı bilgileri almak için etkinliğin Biletix'teki web adresine göz atabilirsiniz. (Chrome tarayıcı üzerinden açılması uzun sürebiliyor, eğer uzun süre açılmazsa farklı bir tarayıcıyla açmayı deneyin)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0