• Anasayfa
  • Oyun
  • Mad Catz'den Uzaylılara Benzeyen Oyun Kumandası: L.Y.N.X

Mad Catz'den Uzaylılara Benzeyen Oyun Kumandası: L.Y.N.X

0
0
0
0
0
​Oyun donanımları üreten Mad Catz, CES 2015 fuarında tanıttığı yeni kontrolörü L.Y.N.X. ile bir oyun kumandasından daha fazlasını yaratmış. Uzay filmlerindeki yaratıklara benzeyen bu kumanda, Android ve PC ile uyumlu olacak şekilde üretilmiş. Üç bölmeden oluşan L.Y.N.X. komple katlanabiliyor. 
Oyun donanımları üreten Mad Catz, CES 2015 fuarında tanıttığı yeni kontrolörü L.Y.N.X. ile bir oyun kumandasından daha fazlasını yaratmış. Uzay filmlerindeki yaratıklara benzeyen bu kumanda, Android ve PC ile uyumlu olacak şekilde üretilmiş.

Üç bölmeden oluşan L.Y.N.X. komple katlanabiliyor. Kumandanın işlevsel tuşlarına baktığımızda sol kısımda yön tuşları, ortada joystick’ler, sağ kısımda ise hareket tuşları bulunuyor. Kolları açılarak standart bir oyun kumandasına dönüşen L.Y.N.X.’te, bu görünüm sırasında QWERTY klavyesini açarak oyun içerisinde sohbetler edebilir, sosyal medyada klavye sayesinde yapabileceğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cihazı akıllı telefonunuza bağlayarak mobil oyun keyfini daha sağlam bir şekilde yaşayabilirsiniz.Dahili mikrofona da sahip olan bu oyun kumandasının yurtdışı fiyatının 299.99 dolar olduğu açıklandı.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0