• Anasayfa
  • Oyun
  • Mad Max’te Half Life 3’ün Gelmeyeceğine Dair İzler Bulundu

Mad Max’te Half Life 3’ün Gelmeyeceğine Dair İzler Bulundu

2
0
0
0
0
Oyunlarda Easter Egg (Paskalya Yumurtası) denen sürprizleri çokça görür olduk ki bunlar kimi zaman güldüren küçük sürprizler olurken kimi zaman da gelecek oyunlara dair göndermeler oluyor; ama bu sefer güldürmedi.
Mad Max Fury Road filminin hikayesini konu alan Mad Max oyununda bulduğu bir cesedi, Half Life’ın bekledikçe daha da gelmeyen üçüncü oyunu ile bağdaştıran TheLoudestAirhorn isimli Reddit kullanıcısı, Half Life’ın efsane kahramanı Gordon Freeman’ın öldüğünü, bu nedenle de Half Life 3’ün gelmeyeceğini söylemiş ve kanıtlarını da ekran görüntüsü olarak sunmuş.

Oyunun aşağıdaki haritada görebileceğiniz bölgesinde bulduğu insan cesedinin hala gözünde olan gözlüklerinin Gordon Freeman’a ait olduğunu savunan TheLoudestAirhorn, cesedin yanında bir koli üzerinde duran ve levye tutan kopmuş bir kolun da yine Mr. Freeman’a ait olduğunu söylüyor ki Half Life oynayanlar levyenin ne kadar etkili bir silah ve ne muhteşem bir ekipman olduğunu bilir.

Ayrıca levye tutan kolun üzerinde durduğu kolinin de yan tarafında yazan “3” rakamının da bulmacayı çözen son işaret olduğunu söyleyen “EnGürültülüHavalıKorna”, tüm zamanların kahramanı Gordon Freeman’ın öldüğünü ve Half Life 3’ün de gelmeyeceğini söylüyor; ama bu elbette sadece bir teori. Mad Max’in yapımcılarının “siz hala Half Life 3’ü çıkartamadınız, Gordon öldü, siz hala oyun çıkartmaya çalışıyorsunuz” gibi duygularla yerleştirdiği dalga geçme maksatlı bir ceset de olabilir.


2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0