MAFIA III Duyuruldu!

0
0
0
0
0
Oyun konusunda en başarılı seri yapımlarından olan Mafia'nın 3. oyunu 2K Games tarafından duyuruldu! Gamescom Fuarı'nda tanıtılacak olan Mafia III'ün tanıtım tarihi ve detayları haberimizde.
En güzel oyun serilerinden biri olan ve birçok kişinin merakla beklediği Mafia serisinin yeni oyunu Mafia 3, 2K Games tarafından Twitter üzerinden duyuruldu. İlk olarak sadece bir görselin paylaşıldığı ve tanıtım tarihinin yer verildiği görselde 4 kararkterin görünmesi de merak uyandırdı.

Bu görsel dışında başka hiçbir detaya yer verilmemesine rağman 5 Ağustos günü TSİ 15:00'da tanıtılacak olan Mafia 3 için aynı saatte Mafia'nın YouTube hesabından bir de tanıtım videosu yayınlanacağı söylendi. Gamescom'da detayları belli olacak olan Mafia 3 için biz de Webtekno olarak Köln'de yapılacak Gamescom fuarında bulunacağız ve Mafia III ve diğer oyunlar hakkındaki detaylı bilgiyi Webtekno ve Webtekno TV YouTube kanalı üzerinden sizlerle paylaşacağız.Oyuna gelecek olursak sadece elimizde görsel olduğu için bir detay veremiyoruz. Ancak saatlerimizi 5 Ağustos 2015 tarihinde saat 15:00'da bu bağlantıdaki Mafia YouTube kanalına girecek şekilde ayarlamak gerek. Bakalım yeni Mafia için 2K Games bizlere neler sunacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0