Mafia III İçin Bir Fragman Daha Geldi!

0
0
0
0
0
Mafia III İçin Bir Fragman Daha Geldi!
E3'te yapılacak tanıtımının merakla beklendiği Mafia III için yapımcı 2K Games, bir tanıtım fragmanı daha yayınlayarak merakı iyice yükseltti.
Baba film serisi gibi eski ve puslu bir yapısı bulunan ve ilk iki oyunuyla gönüllerde taht kuran Mafia serisinin yeni oyunu E3'te 2K Games tarafından tanıtılacak. Şimdiye kadar ufak tefek bilgiler ve bazı tanıtım fragmanları ile dikkatimizi çeken oyun, tanıtım öncesi büyük ihtimalle son fragmanını da yayınladı.

Teaser olarak geçen kısa video oyundaki bazı aksiyon sahneleri ile gaza getirmeye yetecek bir sekans sunuyor. 13 Haziran 2016 günü TSİ sabah 03:30'da yapılacak tanıtım ile tüm detaylarını ve oyun yapısını göreceğimiz Mafia III gerçekten güzel bir oyun olacağı sinyalini çok öncesinden vermişti.
 

Aksiyonun ve mafyalığın dibine vuracağımız oyunda özellikle Kurtlar Vadisi gibi yerli aksiyon ve mafyacılık dizilerini sevenlerin bir Polat Alemdar havasında takılabilecekleri yapım ile bir Godfather gibi oyun içinde takılabileceksiniz. Bakalım Mafia III bizlere 2 gün sonra neler sunacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0