Vans'tan Nintendo Fanlarına Özel Seri: Mario Ayakkabı, Zelda Tişört, NES Şapka!

0
0
0
0
0
Nintendo efsanelerini üstünüzde taşımaya hazır mısınız? Ünlü spor markası Vans, Nintendo'nun efsane konsolları ve oyunlarından oluşan giyim ve aksesuar serisini satışa sunuyor.
Nintendo hayranları ve oyun severler için sevindirici bir haberimiz var. Yılların efsane oyunları ve konsollarını artık giysilerimizde yaşatabileceksiniz. Ünlü spor giyim markası Vans, Nintendo’nun unutulmaz oyunlarının ve cihazlarının yer aldığı bir seriyi tanıttı. 

 Nintendo Ürünleri Arasında Neler Var?

Vans’ın Nintendo ürünleri arasında neler yok ki? NES motifli spor ayakkabılar, 8-bit digital yazı tipiyle yazılmış “Game Over” ifadeli terlikler, Super Mario motifli ayakkabılar ve sweat-shirt’ler… Zelda, Donkey Kong, NES Controller ve daha neler neler… Her oyuncunun ve özellikle Mario severlerin beğeneceği koleksiyonun kısa süreli olacağını da hatırlatalım.

 SVans Nintendo Serisi Türkiye'de Satışa Çıkacak Mı?

Vans ürünlerinin ülkemizde satışı var ancak Nintendo serisi Türkiye’ye kadar ulaşır mı bilemiyorum. Açıkçası, bir yolunu bulup yurtdışından getirme şansınız varsa hızlı davranın çünkü ürünler Cuma günü satışa çıkıyor. Türkiye’den sipariş verilemese de ürünleri Vans online mağazasında inceleyebilirsiniz.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0