• Anasayfa
  • Oyun
  • Marvel Contest of Champions Oyunu Android ve iOS'ta!

Marvel Contest of Champions Oyunu Android ve iOS'ta!

0
0
0
0
0
Favori Marvel süper kahramanlarımızı karşılıklı süper güçleri ile dövüştürebileceğimiz Marvel Şampiyonlar Turnuvası oyunu çıktı!
Süper kahraman olgusunu ve hayranlığını bize kazandıran iki büyük şirket olan Marvel ve DC, bazılarımızın örnek aldığı karakterler haline bile gelebilen süper kahramanlarla büyüdük/büyüyoruz. Önce çizgi roman olarak yola çıkan süper kahramanlar daha sonra film ve dizilere, bilgisayar oyunlarına uyarlandı. En son olarak da yaygınlaşan mobil oyunlar haline geldiler. Süper kahramanlar özel tekil oyunlar mevcut. Fakat Injustice Gods Among Us ile DC Comics süper kahramanlarının bir arada olduğu oyun çok fazla ilgi görmüştü. Comic-Con etkinliği ile mobil oyun platformunda süper kahramanlarını toplama sırası Marvel'a geldi.Marvel Contest of Champions (Marvel Şampiyonlar Turnuvası) ile en çok bilinen ve sevilen Marvel süper kahramanlarını tek bir oyunda toplayan Marvel'ın mobil oyun yapımcısı gibi düşünebileceğimiz Kabaam firması, bu defa Marvel karakterlerini karşılıklı dövüştürerek daha farklı bir güç gösterisi sunmamızı sağlayacak.

Marvel hayranlarının merakla beklediği oyun olan Marvel Contest of Champions Apple Store ve Google Play Store'da indirilmeye sunuldu. Windows Phone cihazları için gelip gelmeyeceği ise şimdilik belli değil.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0