Mass Effect 4 Oynayan Birileri Var

0
0
0
0
0
Mass Effect 4 Oynayan Birileri Var
Bilim-kurgu/aksiyon temalı bir RPG oyunu olan Mass Effect'in dördüncü oyunun çıkacağı bir süre önce duyurulmuştu. Peki size birileri Mass Effect 4'ü oynamaya başladı desek? Bioware gece gündüz demeden çalışıyor mu? Yoksa ME mi oynuyor?
Anlaşıldığı üzere büyük beğeni toplayan (benim beğenim de dahil) Bilim-Kurgu/Aksiyon temalı RPG oyun Mass Effect serisinin devamı olacak Mass Effect 4, şu an için oynanabilir durumda. Ve ne yazık ki sadece sayılı insan için.

Bioware'ın Edmonton ve Montreal stüdyolarının genel müdürü Aaryn Flynn'in gönderdiği bir Twit ME hayranlarını çok kıskandırdı. "Montreal'de bir sonraki Mass Effect oyununuı oynayarak geçen keyifli zamanlar" şeklindeki Twit'in ardından "Tutkulu. Güzel. Yeni; fakat kolayca tanınabilir. Ve eğlenceli" diyerek de kendi yorumunu yaptı.

Mass Effect serisinin yeni oyunu şu an hala Bioware Montreal stüdyolarında geliştirme aşamasında. Her ne kadar tasarım aşaması bitmiş olsa bile henüz oyun ile ilgili detay olabilecek bir bilgi verilmedi. Sadece yeni oyunda Shepard "Savior of the Citadel" olmayacak ve yeni oyun yeni bir Shepard yaratmayacak. Ayrıca yeni oyun Frostbite 2 oyun motorunu kullanacak, bu da bazı mekaniklerinin Dragon Age: Inquisition ile benzer özellikte olacağının işareti.

Ayrıca gelecek olan hikayenin Mass Effect 1, 2 ve 3'ten önce mi yoksa daha sonrasında bir dönemde mi geçeceği bilinmese de bu oyunları anmak için ufak göndermeler yapabilirler.

Çıkış tarihi ile ise söylenebilecek tek şey var: 2014'ün üçüncü çeyreğinde çıkacak olan Dragon Age: Inquisiton'dan önce beklemeyin. (Birileri Montreal'de oynayadursun.)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0