Mayın Tarlası IOS'te

4
0
0
0
0
Mayın Tarlası IOS'te
Sıkıntı seviyenizin tavan yaptığı anlarda, hiçbir şey yapmadığınız, en boş anlarınızda mutlaka açıp bir iki rastgele tıklama yapmışsınızdır ufak gri karelere. Artık mayınlar retina ekranda patlıyor.
Retina ekranda patlayan mayınlar.

Windows işletim sisteminin vaz geçilmezlerinden birisidir “Mayın Tarlası”. Sıkıntı seviyenizin tavan yaptığı anlarda, hiçbir şey yapmadığınız, en boş anlarınızda mutlaka açıp bir iki rastgele tıklama yapmışsınızdır ufak gri karelere. Hatta daha da ilerletirsek bu varsayımlarımızı “Mayın Tarlası” oynamayan Windows kullanıcısı yoktur!

Mayınlarımız şimdi ise IOS işletim sistemini patlatmaya geliyor. Kısa bir süre önce App Store’daki yerini alan mayın tarlası IOS 4.3 yüklü iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarda oynanabiliyor, üstelik retina ekran desteği de olan “Mayın tarlası (Minesweeper)”, oyunlarınızı Facebook’ta paylaşma imkanı da sunuyor. Farklı oyun modları ile de yenilenmiş ve IOS için makyajlanmış olan yeni model “Mayın Tarlası” 29.1 Mb yer kaplıyor.

Mayınların Android versiyonu için ise Google Store’a girerek Minesweeper for Android ya da Minesweeper Classic (Mines) oyunlarını indirebilirsiniz.
 
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0