• Anasayfa
  • Oyun
  • Metal Gear Online Yarın Sabah 8'de Beta Olarak Açılıyor!

Metal Gear Online Yarın Sabah 8'de Beta Olarak Açılıyor!

0
0
0
0
0
Metal Gear Solid V: Phantom Pain'den sonra Online Multiplayer sunumu olacak Metal Gear Online PC kullanıcıları için yarın sabah 8'de beta olarak açılıyor.
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ile yılın en iyi oyunu olarak The Witcher 3: Wild Hunt ve Fallout 4 birlikte gösterilen Konami ve Hideo Kojima ortak yapımı oyun özellikle Kojima'nın efsane hikayesi noktasında bir şaheser olarak kabul edilebilir. Şahsen oynadığımda inanılmaz bir zevk aldığım oyun birçok dalda da defalarca ödül almıştı. Şimdi ise Metal Gear Online adıyla multiplayer olarak sunulacak olan bu yapım için yarın, yani 13 Ocak 2016'da saat sabah 8:00'da Betası açılacak.

MTSV PP oyuncularına ücretsiz olarak deneme fırsatı sunacak olan Metal Gear Online ilk olarak sadece Windows üzerinden deneyimlenebilecek. "Tactical Team Operations" olarak geçen oyunda Metal Gear Solid V: The Phantom Pain tarzında olacak.Phantom Pain'in başında seçtiğiniz tip ile oynayabileceğiniz bu çoklu oyuncu modunda dilerseniz yeni bir karakter de yaratabileceksiniz. Infiltrator, Scout ve Enforcer olarak 3 ayrı sınıflandırma yapabileceğiniz MGO'da takım olarak birçok görevin üstesinden gelmye çalışacaksınız. Yani birçok Snake kadar iyi karakterler ile sınıfların önemli özelliklerine göre birbirilerinize destek olarak görevleri tamamlayacaksınız.

Phamtom Pain sahiplerinin yarından itibaren deneyebileceği oyun açıldıktan sonra yeni bir DLC geleceğini de belirtelim. Yeni harita ve oyuncular barındıracak bu DLC paketinde yeni bir bıçak geleceği ve PP sahiplerine ücretsiz olarak sunulacağı da belirtilmiş.

Aşağıdaki videodan oyunun detaylarını demosu üzerinden inceleyebilirsiniz;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0