• Anasayfa
  • Oyun
  • Metal Slug Fanları İçin Yepyeni ve %100 Türkçe Tarayıcı Oyunu: Metal War

Metal Slug Fanları İçin Yepyeni ve %100 Türkçe Tarayıcı Oyunu: Metal War

0
0
0
0
0
Metal Slug'dan esinlenerek yeni görüntü teknolojileri ile bezenmiş Orta Asya'da ve Güney Amerika'da milyonlarca kişinin oynadığı Metal Slug, artık %100 Türkçe desteği ile Türkiye'den de onanabiliyor.
Metal Slug oyunu o Atari dediğimiz ve jetonlu oyun salonlarının olduğu zamanların vazgeçilmez co-op oyunuydu. Zamanına göre oldukça iyi grafikleri ve hiç eksilmeyen aksiyonu ile etrafı darma duman ettiğimiz bu oyun yeni haliyle karşımıza geliyor diyebiliriz. Bu oyundan esinlenerek oluşturulmuş Metal War, geçtiğimiz hafta Oasis Games tarafından yayınlanmasına rağmen şimdiye kadar Orta Asya ve Güney Amerika'da severek binlerce kişi tarafından oynandı ve hala oynanıyor.

Avrupa tarafında ilk olarak Türkiye'ye açılan Metal War, %100 Türkçe desteği ile ilgi toplayacağa benzemekte. Legend Online, First Blood, Anger of Kingdoms ve Kung Fu oyunlarıyla ülkemizde de defalarca web tabanlı oyunlarıyla ilgi toplayan Oasis Games, bu sefer retro tasarımıyla Metal War oyunu ile milyonları peşinden sürükleyebilir.Co-Op ve PvP seçenekleri bulunan, 29 seviyeden sonra Arena Savaşı'na girebileceğiniz, zengin görev sistemi ve oldukça akıcı mekanikleriyle göz dolduran dolu dolu bir web tabanlı oyun sistemi sunan Metal War ile 20 seviye sonrası ise arkadaşlarıyla grup kurabilecekler. Metal War sahip olduğu farklı karakterler, binek sistemi, kanat sistemi ve birlik sistemi gibi diğer özellikleri ile oyunculara uzun ve saatlerce sıkılmadan oynanabilecek ve özellikle ücretsiz yapısıyla da internette boş boş gezeceğimize o anlarımıza heyecan ve eğlence katabilecek bir oyun olarak düşünüyorum.Buradaki resmi sitesinden ve bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz Facebook üzerinden oynanabilen Metal War, web tabanlı bir oyun olduğu için "sistemim yeter mi acaba?" diye düşünmenize gerek kalmadan rahatlıkla oynayabileceksiniz.
 

Posted by Metal War Community on 14 Aralık 2015 Pazartesi
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0