• Anasayfa
  • Oyun
  • Microsoft’un Arama Motoru Bing İçin Geliştirdiği Oyun: Bing Pong

Microsoft’un Arama Motoru Bing İçin Geliştirdiği Oyun: Bing Pong

0
0
0
0
0
Microsoft, Google'dan görmeye alışık olduğumuz 'arama motoru üzerinden oynanabilen oyun' tarzındaki Bing Pong oyununu Bing arama motoru üzerinden yayımladı.
Google’ın arama motorunda bazı oyunlar aratıldıktan sonra direkt olarak oynanabiliyor. Buna benzer bir çalışması da yazılım devi Microsoft’tan geldi. Microsoft’un geliştirdiği Bing Bong isimli oyun, Bing arama motoru üzerinden “pong” diye aratıldığında direkt olarak oynanabiliyor. 

Oyunla ilgili bilgi vermek gerekirse bir top ev karşılıklı iki raketin olduğu oyun, isterseniz tek isterseniz de iki kişi olacak şekilde oynanabiliyor. Klasik masa tenisi mantığında fakat oldukça eski grafiklere sahip olan Bing Pong, zaten ofiste ya da evde zaman geçirmek için hazırlanmış basit bir oyun. Mouse ya da klavyedeki “K” ve “M” harflerini kullanarak raketi kontrol edebildiğiniz oyunda, topu karşı tarafın erişemeyeceği bölgelere atarak puan toplamaya çalışıyorsunuz. Eğer Bing arama motorunu kullanmıyorsanız oyunun normal linkine buradan, 3 boyutlu versiyonuna da buradan ulaşabilirsiniz. (nereden denk geldim arkadaş, işi gücü bıraktım hala oyunu oynuyorum)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0