• Anasayfa
  • Oyun
  • Xbox One İçin 2 Yeni Kontrolcü Tanıtıldı!

Microsoft, Gölgeli Tasarıma Sahip İki Yeni Xbox One Kontrolcüsünü Tanıttı!

0
0
0
0
0
Oyun konsolu aksesuarları da en az konsolların kendisi kadar ilgi çekiyor. Xbox One için tanıtılan ve bir ilk olan gölgeli tasarıma sahip yeni kontrolcüler, oyunseverlerin beğenisini kazanacak.
Oyun konsollarının ve aksesuarlarının özel edisyonları her zaman ilgi çekmiştir. Çeşitli oyunlara özel üretilmiş konsollar, farklı renklere sahip kontrolcüler bugüne kadar gördüğümüz örnekler arasında. Bugünkü haberimize konu olan yeni kontrolcüler ise Xbox One için bir ilk…

 Standart Xbox One Kontrolcüsünden Farklı Var Mı?

Microsoft tarafından tanıtılan yeni kontrolcüler, renk geçişine sahip gölgeli tasarımıyla dikkat çekiyor. Bakır ve mavi renklerle gelen yeni kontrolcülerde siyaha doğru bir renk geçişi bulunuyor. Kablosuz cihazlar, standart Xbox One kontrolcüsünün içerdiği tüm tuşları eksiksiz içeriyor. Tasarım dışında ekstra bir özellik sunmuyor.

 Fiyatı ve Bulunabilirliği 

Öncelikle Birleşik Devletler’de satışına başlanacak ürün henüz ön sipariş aşamasında. Yeni kontrolcülerin kendi ülkseinde perakende mağazalara ulaşmasının ardından diğer pazarlara da açılması bekleniyor. ABD fiyatı ise 69.99 olarak açıklanan yeni Xbox One kontrolcüleri bakalım ülkemizde ne zaman satışa çıkacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0