• Anasayfa
  • Oyun
  • Windows'un Efsane Kart Oyunu Solitaire, 25. Yılını Kutluyor

Windows'un Efsane Kart Oyunu Solitaire, 25. Yılını Kutluyor

0
0
0
0
0
Gerek memurlarımızın gerekse tüm Windows kullanıcılarının kesinlikle oynadığı efsane oyun olan Solitaire, 25. yılını kutluyor!
Memurlarımızın vazgeçilmez oyunu olan, ayrıca her Windows kullanısının kesinlikle oynadığı ve bitirdiği oyun olarak herkesin bildiği Solitaire, tam tamına 25 yaşına girdi! (Evet, yaşlanmışız vallahi)

Tamı tamına 25 yıl önce ortaya çıkan, Spider oyunuyla da özellikle dikkat çeken Solitaire, 25. yaşını 2 büyük turnuva ile kutluyor.İlk olarak Microsoft çalışanları arasında yapılacak olan turnuva sonrasında bu turnuva şampiyonları 5 Haziran'dan itibaren 25. Yıl Turnuvası ile tüm dünya ile oyun içerisinde diğer Solitaire oyuncuları ile yarışacaklar. Kazanan için bir ödül belirtilmese de özellikle Microsoft çalışanları için eğlenceli bir turnuva olacağa benziyor. Tabii bizler de turnuvaya katılarak bu çeyrek asırlık oyunda belli derecelere girebiliriz.

Özellikle bizim Türk milletinden derece çıkabileceğini düşünüyorum. Bakalım turnuvada neler olacakWindows ve Windows Phone için ücretsiz olan oyunları Windows için bu bağlantıdan indirebilir, Windows Phone için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sahip olabilirsiniz.
 
  SMicrosoft Solitaire Collection Mobil Sürüm İndirKaynak: Windows Blog
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0