​Minecraft 2 Gelecek mi?

7
1
1
0
0
​Minecraft 2 Gelecek mi?
Son yıllarda "moda" olan oyunlar listesinde Minecraft'ı başlara yazarsak kimse itiraz etmez sanırım. Oyuncuların grafikleri çok takmadığını, oyundaki eğlence ve kendine bağlaması gibi öğelerin daha önemli olduğu gerçeğini hepimize bir kez daha göstermeyi başardı Minecraft. Son olarak Microsoft'un  17 Eylül 2014 tarihinde Minecraftın yapımcı firması Mojang'ı 2.5 milyar dolara satın almasıyla herkesin aklına acaba devamı gelecek mi? soruları gelmeye başladı.
Son yıllarda "moda" olan oyunlar listesinde Minecraft'ı başlara yazarsak kimse itiraz etmez sanırım. Oyuncuların grafikleri çok takmadığını, oyundaki eğlence ve kendine bağlaması gibi öğelerin daha önemli olduğu gerçeğini hepimize bir kez daha göstermeyi başardı Minecraft.

Son olarak Microsoft'un  17 Eylül 2014 tarihinde Minecraft'ın yapımcı firması Mojang'ı 2.5 milyar dolara satın almasıyla herkesin aklına "acaba devamı gelecek mi?" soruları gelmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde basına çeşitli açıklamalarda bulunan Phil Spencer'a (Xbox patronu) yöneltilen sorularda Minecraft 2 ile ilgili olanlar da vardı.

Minecraft 2 ile ilgili net birşeyler söylemekten kaçınan Spencer, Minecraft topluluğunun şu an oyun dünyasındaki en güçlü topluluk olduğunu belirtti. Bu topluluğun ihtiyaçlarının yeni oyundan önce geldiğini belirten Spencer, onların istekleri doğrultusunda ilerleyeceklerini söylüyor. Ancak şu an için tek odaklandıkları olayın, hali hazırda zaten Minecraft oynayan insanların oyundan %100 memnun kalmasını sağlamak olduğunu söylüyor.

Sonuç olarak bir gün illaki çıkaracaklar Minecraft 2'yi. Ancak bunun için çok erken diyor adam. Başka bir dille söylemek gerekirse, "Biz bu oyuna 2.5 milyar dolar verdik, biraz ekmeğini yiyelim, dibini sıyıralım, sonra bakarız ikinci oyuna." diyor.
7
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
0
0